آموزش سئو وردپرس همراه با خودشناسی؟ | سریال پادشاه سئو ۱

آموزش سئو شاید یکی از محبوب ترین آموزش‌های این روزها در سایت محتواگر شو و سایر وبسایت‌هاست. آموزش صفر تا صد سئو رایگان در کمپین پادشاه سئو قرار است شما را برای رقابت در دنیای بی انتهای اینترنت آماده کند. پادشاه سئو در واقع آموزش سئو به زبان ساده است که توسط رضا محمدی انجام می‌شود.

کمپین پادشاه سئو در واقع فیلم آموزش سئو ورپرس به زبان ساده است. این کمپین در واقع مثل یک سریال آموزشی است و قرار است تعداد بسیار زیادی مخاطب را وارد سایت شما یا مشتری شما کند. ادعای ما این نیست که کمپین پادشاه سئو بهترین دوره آموزش سئو در ایران و جهان است.

اما این کمپین تلاش می‌کند تا آموزش سئو و تولید محتوا را به ساده ترین و جذاب ترین شکل ممکن به شما محتواگران، سئو کاران و طراحان سایت و همچنین علاقمندان به رشد کسب و کار از طریق موتورهای جستجو آشنا کند.

قسمت اول کمپین پادشاه سئو بیشتر روی مقدمات کار تمرکز دارد و سعی می‌کند مثل یک تور لیدر شما را برای این سفر مهیج آماده کند. اگر با کمپین همراه شوید و یک روز در میان یک قسمت از کمپین را ببینید و طبق صفحه آموزش تولید محتوا مقالاتی را برای سایت خود بنویسید در پایان کمپین از حجم بالای مخاطب روی سایت خود متعجب خواهید شد.

۱. شاید شما هم با این سوالات در ذهن خودتان کلنجار بروید که …

آیا واقعا در اینترنت پول هست ؟

آیا ازطریق تولید محتوا می شود به درآمد چندصد میلیونی رسید ؟

آیا کسانی که هیچ چیزی درمورد تولید محتوا نمی دانند می توانند وارد ان شوند ؟

من رضا محمدی هستم ,مدیر و موسس محتواگرشو,اینجاهستم تا به شما یادبدهم از مسیر تولید محتوا به خودشناسی برسید وسپس ازمسیرعلاقه تان تولید محتوا کنید وپول بسازید و لذت ببرید.

تمام تلاش محتواگرشو در کمپین پادشاه سئو این است که بتواند تجربیات خود را  به اشتراک بگذارد تا بتوانید مسیر شفاف تری را در تولید محتوا طی کنید.

پس اصلا نگران نباشید. بجای گشت و گذار در سایت های مختلف و دوره های دیگر کافی است تمرکزتان را روی کمپین پادشاه سئو بگذارید تا صفر تاصد استراتژی تولید محتوا را به صورت تخصصی بدون هزینه و کاملا رایگان یاد بگیرید .

اما هرمسیری نقطه ی شروعی دارد و در ابتدا می خواهم بدانید ایده ی پادشاه سئو از کجا آمد و چگونه شکل گرفت ؟

۲. پادشاه سئو چگونه شکل گرفت؟

آموزش سئو سایت
آموزش صفر تا صد سئو رایگان

یک روز وقتی در حال مدیتیشن بودم, دنبال ایده ی جذابی بودم که بتوانم باهزینه و سرمایه ی کم تولید محتوا کنم. در واقع می خواستم از امکاناتی که دران زمان در اختیارداشتم, بتوانم استفاده کنم وبیشترین بهره وری را داشته باشم که ایده‌ی پادشاه سئو به ذهنم آمد.

وقتی این ایده به من الهام شد دیدم خیلی خوب می شود که از طریق وبسایت و اینترنت و شبکه های اجتماعی جامعه ای ساخت که با تولید محتوا سروکار دارد و می تواند به اجتماع عظیمی تبدیل شود که در آن هدف تولید محتوای سئو بیس برای وبسایت های مختلف است .

و امروز کمپین پادشاه سئو با پشتبانه ی برگزاری سه دوره, توانسته به یاری خدا به دانشجوهای زیادی تولید محتوا و سئو و مهارت های مرتبط با تولید محتوا را یاد بدهد تا از مسیرخودشناسی و علاقه به درامد برسند و وارد بازار کارشوند. این افتخاری است که می توانیم خدمتگذار شما عزیزان باشیم.

آموزش سئو یکی از بخش‌های آموزشی کمپین است. ما در این کمپین علاوه بر آموزش صفر تا صد سئو رایگان، آموزش خودشناسی و تولید محتوا را هم در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

۳. کمپین پادشاه سئو چه تفاوتی با سایر دوره‌های سئو دارد؟

 اموزش سئو وردپرس
آموزش صفر تا صد سئو رایگان

همانطور که گفتم پادشاه سئو فقط یک کلاس آموزش مفاهیم سئو نیست. ما در اسپیناف جدید پادشاه سئو فقط به مباحث سئو می‌پردازیم. اما در فصل سوم پادشاه سئو تمرکز ما بیشتر روی خودشناسی است.

شیوه جدید محتواگرشو در آموزش سئو بسیار متفاوت است. رضا محمدی در این سفر قبل از بروز هر اشتباهی شما را آگاه می‌کند. او از تمام مسائل و چالش‌های مسیر آموزش سئو و تولید محتوا آگاه است و به همین دلیل همزمان با آموزش سئو شما را به خودشناسی عمیق می‌رساند.

آموزش صفر تا صد سئو رایگان! پادشاه سئو رایگان است!

پادشاه سئو را بعد از یک مدیتیشن خاص خلق کردم. قرار من با خدا این است که پادشاه سئو را رایگان برگزار کنم تا به تمام افراد علاقمند به خلق کردن کمک کنم با تولید محتوا به خودشناسی و درآمد بالا برسند یا اگر درآمد دارند درآمد خودشان را چندین برابر کنند.

نکته دیگر این است که پادشاه سئو فقط کلیک‌های بیشتر گوگل را به سایت شما هدیه نمی‌دهد بلکه اعتماد مخاطب را به شما جلب می‌کند. کاری که در پادشاه سئو انجام می‌دهم راهی است که خودم هر روز طی می‌کنم تا در قلب مشتری‌ها و مخاطبان خودم نفوذ کنم.

پادشاه سئو فقط آموزش سئو نیست!

این کمپین فقط شامل آموزش سئو نیست. مباحثی مثل اعتماد به نفس، عزت نفس، کسب و کار، جذب مشتری، تبلیغات و خلاصه هر چیزی که من روزانه با آن دست و پنجه نرم می‌کنم را شامل می‌شود. هدف پادشاه سئو این است که اقدامات موثری را به شما ارائه کند تا بتوانید در قلب مخاطبان و مشتری‌های خود نفوذ کنید.

چرا دوره آموزش سئو وردپرس را از محتواگرشو ببینیم؟

برای پاسخ به چرائی شما لازم است ابتدا داستانی در این مورد بازگو کنم. رضا محمدی (خالق محتواگرشو) یک کودک بسیار خجالتی و درون گرا بود. او از کودکی تفاوت خود را با بقیه حس می‌کرد. اما چون دیگران این تفاوت را حس نمی‌کردند او به مرور تبدیل به یک فرد افسرده شد.

چرا که برچسب‌های مختلفی به خاطر رفتار متفاوت از دیگران ردیافت می‌کرد. مثل اینکه: «ٰرضا بد اخلاق است، رضا حرف زدن بلد نیست. رضا خیلی ساکت است. رضا اخمو است و…»

اما تقریباً در سال ۱۳۸۷ جرقه‌ای زده شد و رضا به استعداد‌های شگفت انگیز خود پی برد. در حالی که همه او را به خاطر متفاوت بودن سرزنش می‌کردند معلم انشای مقطع راهنمایی رضا را به نوشتن انشاهای خلاقانه تشویق کرد و رضا کم کم به مهارت خود در نویسندگی پی برد.

این مهارت با تاسیس اولین وبلاگ رضا محمدی در بلاگفا پیشرفت کرد و امروزه رضا بعد از گذشت ۱۳ سال می‌داند کاری که در گذشته انجام می‌داده نوعی تولید محتوا بوده است.

رضا از سال ۱۳۹۷ به صورت رسمی حرفه‌ی تولید محتوا را شروع کرد. در همان سال اول ورودی بسیار زیادی را از طریق گوگل به دست آورد. البته که این ورودی به خاطر نبود یک استراتژی محتوایی درست به درآمد بالا ختم نشد ولی منجر شد رضا محمدی به صورت غیر مستقیم در چند پروژه محتوایی بزرگ به عنوان مدیر برگزیده شود.

حال که در سال ۱۴۰۲ هستیم رضا محمدی به صورت مستقیم درآمد خوبی را در بیزینس محتواگرشو تجربه می‌کند. این درآمد حاصل تولید محتوای اثربخش و تاثیر گذار همراه با رعایت تکنیک‌های سئو است.

اکنون که آموزش سئو در محتواگرشو با استراتژی درست همراه شده است باعث افتخار است که بگوییم بهترین و مناسب ترین مخاطبان در سایت محتواگرشو جذب می‌شوند تا یاد بگیرند از مسیر علاقه خود به کمک تولید محتوا به خودشناسی و درآمد بالا برسند.

به خاطر مهارت بالای رضا محمدی در نویسندگی و داستان پردازی یادگیری مهارت تولید محتوا در محتواگرشو خلاقیتی را در شما بیدار می‌کند تا با رعایت چند تکنیک ساده سئو بتوانید مخاطب‌های وفاداری برای کسب و کار خود خلق کنید.

همچنین رضا محمدی برای شروع بیزینس تولید محتوا هیچ ابزاری به جز یک سیستم ۱.۵ میلیونی و یک موبایل ۶۰۰ هزار تومانی نداشت. ولی توانست با استفاده از مهارت‌هایی که به شما یاد می‌دهد کسب و کار خود را ایجاد کند و به درآمد پایدار برساند.

پس کمپین پادشاه سئو فقط آموزش سئو نیست. بلکه آموزش تمام مواردی است که باید با آموزش سئو همراه شود تا شما بتوانید با کمترین امکانات ممکن یک کسب و کار خارق العاده را ایجاد کنید.

همچنین رضا محمدی در ابتدا بسیار بی نظم بود. ولی آموزش تولید محتوا همراه با خودشناسی روزانه باعث شد رضا محمدی امروزه به صورت منظم محتوا تولید کند و این کار را تا حدی جدی انجام دهد که به عنوان شغل و منبع درآمد اصلی اش به آن نگاه کند.

این داستان را گفتم تا بدانید آموزش سئو با رضا محمدی شما را به دنیای دیگری وارد می‌کند. این را با تماشای ۱۷ قسمت فصل سوم پادشاه سئو با تمام وجود درک خواهید کرد.

۴. سئو چیست؟

بهینه‌سازی موتور جستجو (به انگلیسی: Search Engine Optimization) که به اختصار سئو (SEO) گفته می‌شود به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که با انجام آن‌ها صفحات سایت در نتایج موتور جستجو بالاتر از بقیه رقبا دیده می‌شود.

وب سایت‌هایی که صفحات بیشتری را در رتبه‌های بالاتر موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ دارند بیشتر رقبا دیده می‌شوند و در نهایت مخاطب بیشتری دارند و این مخاطبان می‌توانند پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یک مشتری را داشته باشند.

زمانی که افراد در موتورهای جستجو دنبال مطلبی هستند، اکثرا حاضرند برای رسیدن به جواب درست و نهایی اقدامات زیادی از جمله خرید یک محصول یا خدمات انجام دهند.

بنابراین محتوای سئوشده همیشه در اولویت قرار می گیرد و مخاطب محتوایی را دنبال می کند که بتواند مساله یا مشکلش را حل کند .

زمانی که توانستیم محتوایی تولید کنیم که مشکل مخاطب را برطرف کند در واقع مخاطب به سایت ما وفادار می شود و پای ثابت محتوای ما می‌شود .

با تولید محتوای سئو شده می توانید وبسایت خود را به موتورهای جستجو معرفی کنید تا خزنده های گوگل سایت شما را شناسایی کنند و به مخاطب نشان دهند .

بنابراین شما باید بتوانید محتوایی تولید کنید که هم برای گوگل و هم برای مخاطب استاندارد باشد و این تعادل زمانی که برقرارمی شود که محتوای شما دیگر رباطی نیست و مخاطب می تواند مشکلش را برطرف کند .

محتوای رباطی همان محتواهایی است که فقط به قصد انتخاب شدن توسط خزنده‌های گوگل نوشته می‌شود و اهمیتی به مخاطب نمی‌دهد. همان محتواهایی که وقتی بازشان می‌کنیم جواب سوال‌مان را نمی‌دهند.

در کمپین پادشاه سئو با تکنیک هایی که خزنده های گوگل بتوانند محتوای شما را شناسایی کنند و در نتایج اولیه جستجو نمایش دهند اشنا می شوید .

۵. در آموزش سئو چه روش‌هایی اهمیت دارد؟

گوگل سرچ کنسول
داشبورد گوگل سرچ کنسول

در این بخش از آموزش سئو که در ویدیو وجود ندارد چند روش ساده برای سئو محتوا سایت شما آموزش می‌دهم که کاملاً مطابق با جدیدترین الگوریتم‌های ساخته شده توسط موتورهای جستجو تنظیم شده اند.

۵.۱. فهرست شدن صفحات سایت

یکی از بخش‌های جذاب آموزش سئو ترفند‌های موتورهای جستجو است. فهرست شدن یعنی وقتی شما سایت خود را به موتور جستجو مثل گوگل و بینگ معرفی می‌کنید سایت به صورت اتوماتیک صفحات دیگر سایت شما را هم ایندکس(خزش رباط‌های موتور جستجو برای نمایش محتوای سایت در نتایج جستجو) می‌کند.

شما در حال حاضر می‌توانید در پنل گوگل سرچ کنسول سایت خود را ثبت کنید. در اسپیناف جدید پادشاه سئو یک قسمت کامل را به آموزش گوگل سرچ کنسول می‌پردازیم ولی در حال حاضر باید بدانید اگر میخواهید سایت شما در گوگل به خوبی دیده شود باید نحوه کار با گوگل سرچ کنسول را به خوبی یاد بگیرید.

۵.۲. عدم خزیدن در بعضی صفحات

شما با انجام اقدامات خاصی روی فایل robots.txt می‌توانید از خزیدن رباط‌های گوگل در بعضی از صفحات سایت خود جلوگیری کنید. فایل robots.txt در واقع اولین بخشی است که خزنده‌های موتور جستجو آن را بررسی می‌کنند. سپس بر اساس اطلاعاتی که مسئول سئو سایت شما در آن قرار داده است تصمیم می‌گیرد کدام یک از قسمت‌های سایت شما را بررسی کند.

اگر شما مطالب و صفحات سایت خود را بر اساس استاندارد‌های گوگل ایجاد کرده باشید خزنده‌ها بعد از بررسی به مرور صفحات شما را به جستجو کنندگان پیشنهاد می‌دهند.

۵.۳. لینک سازی خارجی

یکی دیگر از بخش‌هایی که در اسپیناف جدید پادشاه سئو مورد بررسی دقیق و کاربردی قرار می‌گیرد لینک سازی خارجی است. ولی به طور خلاصه اگر سایت شما از سایت‌های قوی و با سابقه لینک بگیرد رشد آن سریع تر می‌شود.

مثلاً همین که لینک سایت خود را در بیوگرافی اینستاگرام قرار می‌‌دهید عامل بسیار خوبی برای رشد سریع سایت شما خواهد. منطق رپورتاژ آگهی همین است. شما به سایت‌های برتر پول پرداخت می‌کنید تا چند لینک به خصوص از سایت شما را به صورت دائمی در سایت خود قرار دهند.

۵.۴. سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه

در سئو دو دیدگاه وجود دارد.

روش سئو کلاه سفید: این روش مطابق با استاندارهای موتورهای جستجو است. یعنی به صورت سالم و بدون تکیه بر تکنیک‌های غیر اخلاقی سایت خودمان را سئو کنیم و مخاطب بگیریم.

روش سئو کلاه سیاه: این روش مطابق با استانداردهای موتورهای جستجو نیست. یعنی برای گرفتن مخاطب دست به هر کاری بزنیم. از گذاشتن افراطی کلمات کلیدی در یک صفحه گرفته تا سعی در گول زدن خزنده‌های موتور جستجو از هر طریق جزو سئو کلاه سیاه محسوب می‌شود.

سئو کلاه خاکستری: یعنی ترکیبی از کلاه سیاه و کلاه سفید.

نظر ما در محتواگرشو سئو کلاه سفید است. در کنار آن با کمک گرفتن از رپورتاژ آگهی سایت را در مدت زمان معقولی به جایگاه خوبی در موتور جستجو می‌رسانیم.

۵.۵. سئو تصاویر

تصاویر بخش بسیار مهمی از جستجوهای گوگل و بینگ است. در قدیم سئو فقط شامل متن بود ولی امروزه تصاویر هم بخش بسیار مهمی از سئو یک وب سایت محسوب می‌شود. همانطور که متن باید سئو باشد، تصاویر سایت هم باید سئو باشد.

چند نکته برای سئو تصاویر:

 • استفاده از تگ alt که شامل موضوع تصاویر و کلمه کلیدی صفحه مورد نظر باشد.
 • نام گذاری صحیح تصاویر
 • کیفیت خوب تصاویر
 • انتخاب ابعاد مناسب با طراحی سایت برای تصاویر
 • استفاده از تصاویر یونیک(تصاویر خاصی که رونوشت یک تصویر دیگر نباشد.)
 • استفاده از عکس نوشته‌های خاص و مرتبط با صفحه مورد نظر.

با بهره گیری از نکات بالا می‌توانید شانس دیده شدن تصاویر سایت خود را در جستجو‌های گوگل و بینگ تا حد قابل توجهی افزایش دهید.

۶. آموزش سئو چه کاربردی دارد؟

آموزش سئو علاوه بر اینکه به عنوان یک حرفه‌ی پولساز شناخته می‌شود، دستاورد‌هایی را برای شما به همراه دارد که در ادامه با بعضی از آن‌ها آشنا می‌شویم.

سئو به عنوان یک استراتژی بازاریابی

سئو یک روش و استراتژی بازاریابی مناسب برای وب سایت‌های نوپا است. چرا که این وب سایت‌ها به خاطر بودجه کم و درآمد کم قادر به پرداخت هزینه‌های سرسام آور تبلیغات نیستند. البته همانطور که قبلاً هم گفتیم با استفاده از رپورتاژ آگاهی می‌توانیم سرعت رشد سایت و سئو شدن سایت را تا حد قابل توجهی افزایش دهیم.

چرا اموزش سئو سایت وردپرس!

کمپین پادشاه سئو در واقع اموزش سئو سایت وردپرس است. به این منظور آموزش سئو وردپرس را انتخاب کرده‌ایم که:

۱.سایت محتواگرشو با وردپرس ساخته شده است.

۲.ساخت سایت با وردپرس بسیار کم هزینه و در دسترس همه است.

۳.حتی اگر طراح سایت شما بدقول باشد خودتان می‌توانید به سرعت وردپرس را یاد بگیرید.

۴.ابزارهای سئو وردپرس به راحتی به شکل پلاگین در دسترس عموم هستند. (سئو کردن محتوا با رنک مث)

۵.دلیل پنجم را شما بنویسید.

فیلم آموزش سئو وردپرس(آموزش سئو رایگان)

به جز محتواگرشو سایت‌های بسیاری هستند که در زمینه آموزش سئو سایت وردپرس فعالیت می‌کنند. به همین دلیل فیلم آموزش سئو وردپرس نسبت به سئو یک سایت کدنویسی شده، بیشتر در دسترس قرار دارد و به همین دلیل یادگیری آن ساده تر است.

۷. در چه حوزه ای تولید محتوا کنیم ؟

در چه زمینه‌ای تولید محتوا کنیم؟
در چه حوزه‌ای تولید محتوا کنیم؟

من از مسیر علاقه وارد این حوزه شدم و به شما هم توصیه می کنم از طریق خودشناسی و شناختن علاقه تان در کمپین پادشاه سئو استارت بزنید . زیرا در این صورت است که هیچ وقت خسته نمی شوید. درواقع هم کار می کنید و هم تفریح!

مثلا اگر به قطعات الکتریکی علاقه مندید, تولید محتوا در ان حوزه را یاد بگیرید و بجای اینکه سرمایه ی زیادی را صرف اجاره ی مغازه کنید در سایت بفروشید .

خلاصه در هر حوزه‌ای می‌توانید به کمک تولید محتوا درآمد خود را چندین برابر کنید. نکته این است که اگر می‌خواهید آموزش تولید محتوا را حرفه‌ای و کامل بیاموزید روی آموزش تولید محتوا کلیک کنید. این آموزش در ۲۸ ام هر ماه آپدیت می‌شود.

۸. مخاطب چطور اعتماد میکند و خرید میکند؟

وقتی شما یک هدف متعالی داشته باشید و دائماً در مسیر این هدف محتوا تولید کنید.

مثلا خودم هدف این است که در جوامع بین الملل به عنوان یک سخنران حرفه ای شناخته شوم . در این راه الهاماتی به من می شود که باید برای رسیدن به ان هدف متعالی انجام دهم .

وقتی از خودت سوال کنی چطور می توانم با شرایط الانم هر چیزی که امروز دارم بتوانم به ان هدف متعالی برسم تازه سلول های مغزیت دنبال راهکارمی گردد و قدم های بعدیت مشخص می شود .

با هر اقدامی که انجام می دهی نتایج کوچک و بزرگی برایت رقم می خورد که با طی کردن این مسیر به تدریج نتایج بزرگ وبزرگ تر می شود و ادم های بیشتری با شما اشنا می شوند که وقتی استمرار شما را در ان حوضه ببینند قطعا به شما اعتماد می کنند وشما را برای همکاری و خرید کردن از شما انتخاب می کنند .

فقط به دنبال بدست اوردن پول در مسیر تولید محتوا نباشید .ادم های معمولی فقط به دنبال پول هستند در حالیکه اگر هدف تان متعالی باشد هم به پول می رسید و هم شهرت . ایلان ماسک با هدف متعالی کارش را انجام می دهد و هدفش این است که تولید خودروهای الکترونیکی را به انبوه برساند .

به این خاطر که الودگی هوا کم شود و زیستگاه سالم تری برای زندگی داشته باشیم . این ها اهداف متعالی هستند و ما را هم به شهرت و هم پول می رساند .

در کمپین پادشاه سئو با خودشناسی و تعیین حوزه ی فعالیت تان میتوانید هدف متعالی خود راپیدا کنید ودر ردیف افراد موفق قرار بگیرید .

در قسمت کامنت ها از علاقه ی خودتان بنویسید تا من بتوانم به طوراختصاصی در ان حوزه مشخص کنم, چطور می توانید محتوای جذاب تری تولید کنید . این که نقشه ی راه را پیدا کنید در اصل نصف مسیر را رفته اید. پس منتظر کامنت های شما هستم.

نکته این است که پادشاه سئو در واقع یک سفر درونی است که نه تنها باعث خودشناسی و توسعه فردی شما می‌شود بلکه نقش موثری در شکل‌گیری و افزایش درآمد شما خواهد داشت.

۹. جمع بندی :

کمپین پادشاه سئو جایی است که از اهمیت تولید محتوا اگاه می شوید و استراتژی های مربوط به ان را یاد می گیرید .

هدف من این است که یاد بدهم چطور با تولید محتوا به خودشناسی و درامد بالا برسید . اگر هدف شما با من سازگار است ادامه ی کمپین را ببینید .

من به این کمپین ایمان دارم و می دانم اگر تمرکزتان را روی ان بگذارید می توانید سبک جدیدی به زندگی تان دهید . زیرا این دوره حاصل تجربیات من و مسیری است که از یک گوشی ساده و کامپیوتر یک میلیون تومانی شروع کردم و اکنون درامدم بیشتر ازچندین سال کار کردن یک کارمند و یا شاید از یک پزشک که چندین سال کار کرده است , باشد .

به وبسایت محتواگرشو سربزنید و نظرات خودتان را بنویسید با کمال میل می خوانم و به تک تک نظرات , سوالات و چالش هایی که دارید در مسیر تولید محتوا پاسخ گوهستم و به کامنت های برگزیده خدمات ویژه ای ارائه می کنم.

تمام قسمت‌های پادشاه سئو

با عشق و احترام، رضا محمدی

این مقاله رو دوست داشتی؟

رضا محمدی
دبیرستان رشته ریاضی فیزیک خوندم و دانشگاه رشته من آی تی بود.تو شغل پرورش اسب ، طراحی دکوراسیون و خدمات رایانه ای بودم ولی احساس می کردم حالم خوب نیست.چون خجالتی بودم و اعتماد به نفس نداشتم.کلی طول کشید تا اعتماد به نفسم رو به دست آوردم و فهمیدم شغل و رسالت من آموزش دادن به مردمه.

‫5 نظر

 • ما میتوانیم با تولید محتوا در فضای اینترنت و بهینه سازی ان (سئو) به کسب درامد برسیم. هر چقدر محتوای ما با استانداردهای گوگل و مخاطب تطابق بیشتری داشته باشد، محتوای ارزشمندتری در نظر گرفته میشود. اینکه محتوایمان را به نحوی در فضای اینترنت منتشر کنیم که خزنده های گوگل آان را بهتر شناسایی کنند سئو نام دارد. هر چقدر به مشکلات و نیازهای مخاطب پاسخ بهتری داده شود، محتوای ما مخاطب پسندتر خواهد بود. پس با تولید محتوا و کار روی سئوی سایت بیشتر به هدفمان خواهیم رسید. تداوم در تولید محتوا سبب میشود که مخاطب به ما اعتماد کرده و سپس مشتریمان شود. اینکه ما بتوانیم با محتوایی که تولید میکنیم مشکلی از مخاطب را حل کنیم میتواند بر روی رشد فردی و اعتماد بنفس ما نیز تأثیرگذار باشد.
  زمینه مورد علاقه من: آاموزش نویسندگی و داستان نویسی

 • Zahra777 گفت:

  سلام جناب محمدی عزیز سپاس بابت ویدیوی فوق العاده شما با عنوان پادشاه سئو.
  همون طور که سئو یکی از نوادگان دنیای دیجیتال مارکتینگ هست افرادی که با موضوع دیجیتال مارکتینگ مشغول هستند دیده نمی‌شوند مگر اینکه پای سئو توی کارشون باز بشه.
  پس دوستانی که با دیجیتال مارکتینگ مشغول هستند یا به این موضوع علاقه دارند راهی ندارند جز اینکه با مقوله سئو کامل آشنا بشن.
  باید بگم طبق آمار که خودم شخصا بررسی کردم دیدم که معمولا مردم روزانه بیش از ۳.۵ میلیارد بار از موتور جستجو استفاده میکنن این نشون میده که باید هرچه زودتر فکری به حال بهینه کردن موتور جستجوی سایت خودمون بکنیم .

  • رضا محمدی گفت:

   آفرین به شما . دقیقا افراد زیادی بودن که من بهشون پیشنهاد می‌کردم هر چه زودتر وارد بستر سایت بشن. اونا اقدامی انجام ندادن تا اینکه الان به طور کل مجبور شدن بیان و سایت بسازن و حالا مجبور هستند از خدمات گران تری استفاده کنند.

 • سلام و احترام

  کمپین پادشاه سئو فرصتی است تا صفرتا صدتولیدمحتوا و مهارت های مرتبط با ان را یاد بگیریم. تولیدمحتوا امروزه طرفداران زیادی دارد زیرا افراد به اهمیت تولید محتوا در کسب و کارهای خود اگاه شده اند. تولیدمحتوا را میتوان باهدف بازاریابی و فروش محصولات،شناساندن برند شخصی و اعتبار درنظر گرفت.وبسایت یکی از پلتفرم های بسیار کارآمد و مطرح در سراسر دنیاست بنابراین با تولید محتوا در آن هرفردی می تواند از این دریای پربرکت سهم خود را بگیرد و به کسب و کار خود جان تازه ای دهد.
  درهمین راستا، نیاز است با مفهوم سئو در محتوا بیشترآشنا شویم. محتوای سئوبیس، محتوایی است که در نتایج اول گوگل شناسایی شود و نیاز مخاطب را برطرف کند در ان صورت است که مخاطب وفادار به سایت می شود و تعدادبازدیدکنندگان ازسایت بالامیرود.

  این استراتژی نیازمند علم و کسب مهارت های محتوانویسی است که تمام فنون و راهکارهای ان در کمپین پادشاه سئو به صورت رایگان یادداده میشود.

  ممنون از ویدیوی مفیدتون

 • دیدگاهتان را بنویسید