مستمع صاحب سخن را… | پادشاه سئو ۸

مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آورد

دوستان و همراهان عزیز محتواگرشو. لطفاً برداشت خود را به صورت یک نظر جامع در نظرات همین صفحه بنویسید. بهترین کامنت از بین نظرات شما عزیزان به عنوان متن ویدیو انتخاب می‌شود.

این مقاله رو دوست داشتی؟

رضا محمدی
دبیرستان رشته ریاضی فیزیک خوندم و دانشگاه رشته من آی تی بود.تو شغل پرورش اسب ، طراحی دکوراسیون و خدمات رایانه ای بودم ولی احساس می کردم حالم خوب نیست.چون خجالتی بودم و اعتماد به نفس نداشتم.کلی طول کشید تا اعتماد به نفسم رو به دست آوردم و فهمیدم شغل و رسالت من آموزش دادن به مردمه.

یک نظر

 • سلام و احترام

  این جلسه از پادشاه سئو با ضرب المثلی که بسیار رایج است (مستمع صاحب سخن رابرسر ذوق آورد) شروع شد و بحث حول محور آن پیش رفت.
  درادامه به چکیده ای از آن اشاره خواهم کرد:

  در تولید محتوا لازم است بتوانیم تاثیرگذاری کلامی داشته باشیم، تاثیرگذاری کلامی به این معنا نیست که از صدای ورزیده و زیبایی برخوردار باشیم و یا روی فن بیان خود سرمایه گذاری کرده باشیم، بلکه این موارد تنها ظواهر کلام را شکل میدهند. چیزی که تاثیر گذاری کلام را دوچندان میکند مغز کلام است. وقتی ایمان کافی به سخنی که بر زبان می آوریم داشته باشیم و نیز باورش کرده باشیم تاثیر گذاری لازم بوجود می آید.
  دراین راستا لازم است این نکته را هم یاد اوری کنیم که کلام ما دارای انرژی است و آن زمان که کلام به ایمان و باور ما تکیه داده باشد، این انرژی به صورت مثبت به دیگران منتقل میشود و به اصطلاح تاثیر گذاری کلام مان زیاد می شود.

  سپاس از ویدیوی اثرگذارتون

 • دیدگاهتان را بنویسید