نقد سریال ونزدی (wednesday) | برسی نکات مهم این سریال | wednesday 2022  

نقد سریال ونزدی (wednesday)

سلام به شما محتوا گران عزیز . به سایت محتواگرشو خوش آمدید. در این مقاله قرار است به نقد سریال  ونزدی (Wednesday) بپردازیم.

 پس در نقد سریال ونزدی (wednesday) (+) ،برسی مفهوم خاص این سریال همراه ما باشید.

اگر دوست دارید این سریال برای شما اسپویل نشود لطفا سریال  ونزدی را تماشا کنید و سپس نقد سریال ونزدی (wednesday) را بخوانید .

درباره سریال ونزدی و داستان این سریال | نقد سریال ونزدی (wednesday)

این سریال با انتقام ونزدی دختر سرد و سرسخت خانواده ادامز از تیم واتر پلو ی پسران به روشی خاص از مدرسه ای که اصلا برای او مناسب نبود اخراج میشود و والدینش زوج خانواده ادامز تصمیم میگیرند تا او را به مدرسه ای که در دوران نوجوانی خود میرفتند یعنی نورمور بفرستند مکانی که برای موجودات خاص درست شده است و دانشاموزان ترد شده و پرونده های خطر ناک این مدرسه میتواند باعث کنجکاو شدن روحیه خطر پذیری ونزدی شود .

ژانر این سریال کمدی ترسناک  و ماورا طبیعه است و یک سریال تینیجری به حساب میآید .

ونزدی آدامز دختر سرکش خوانده ادامز است که چارز ادامز 1938 این خانواده را خلق کرده و این داستان حول محور دختر این خانواده ونزدی میگردد .

جنا اورتگا که برای نقش ونزدی در این سریال انتخاب شده بسیار محبوب و مطرح شده واین سریال برنده دو جایزه گلدن گلوب شده است یکی برای بهترین بازیگر زن در سریال های موزکال کمدی و بهترین سریال موزیکال کمدی سال و این سریال در 8 قسمت ارائه شده است.

نقد سریال ونزدی (wednesday)
نقد سریال ونزدی (فصل اول) | تیم برتون و دختر نوازنده ویولن

نکاتی در رابطه با شخصیت های این سریال | نقد سریال ونزدی (wednesday)

مهم ترین نکته در این سریال شخصیت ونزدی است یک دختر جامعه گریز و کنجکاو و بی باک  و شخصی که یک زندگی نرمال را نمیخواهد و به دنبال چالش ایت این شخصیت اعتماد به نفس بالایی دارد و روحیه رهبری بسیاری دارد و قضاوت دیگران برای او اهمیتی ندارد و این رو حیات این کاراکتر بسیار به شخصیت شرلوک هلمز شبیه است که او هم شخصیتی جامعه گریز داست و به دنبال معما بود .

یکی دیگر از مهم ترین نقات قوت این سریال این است که بازیگر خوبی برای این سریال انتخاب شده و حسی که جنا اورتگا به بیننده میدهد بسیار کاریزماتیک است و روحیه این کاراکتر را به خوبی نشان میدهد به طوری که تیم برتون تهیه کننده این سریال در اولین دیدار با او بدون گرفتن تستی او را قبول کرد.

ظریف کاری هایی که برای شخصیت ونزدی در نظر گرفته شده است باعث پذیرفته شدن این شخصیت شده است برای مثال نوع نگاه جنا اورتگا  و پلک نزدن این شخصیت نوع گریم و نوع استایل این کاراکتر و حتی ایستادن و راه رفتن و از همه مهم تر نوع حرف زدن این شخصیت باعث شده این یک شخصیت پردازی بی نقص باشد و از طرف بیننده پذیرفته شود .

نقد سریال ونزدی (wednesday)
نقد ودرباره سریال ونزدی که تبدیل به پدیده شد

نقد سریال ونزدی (wednesday) | فضای این سریال چگونه است؟

نوع فضا و فیلم برداری این فیلم و  قرینه سازی که در تمام صحنات دیده میشود و موسیقی که در تمام چلان ها وجود دارد و تمام اینها باعث ایجاد یک فضای خلاق  و فانتزی شده است .

این مکمل بودن شخصیت ها در پدر مادر ونزدی دیده میشود و این دو کاراکتر در واقع اصلا به هم نمیآیند ولی باعث خلق تصویری خوب میشود.

مکمل بودن کاراکتر ها را میتوان در ونزدی و هم اتاقیش ایند نیز دید یکی کاملا درونگرا و دارک و دیگری برونگرا و پر از رنگ .

طوری که داستان پیش میرود و برای بیننده خسته کننده نمیشود و موضوع های زیادی برای ارائه دارد کسالت بار نبودن این سریال و گره گشایی های کامل  و درست و تکمیل کننده.

وجود مدرسه نومور جذاب است و به قول ایند جایی است برای آموزی ترد شده ها و دیوانه ها و هیولا ها .

یکی دیگر از شخصیت های جالب این فیلم آن دست یا همان تینک است که کلملا فراتر از یک دست است میبیند و میشوند و درک میکند سرکش است ولی گاهی به ونزدی متعهد و وفادار  است و در این داستان نقش مهمی دارد .

این سریال دغدغه های نسل الان را مطرح میکند  و به آنها بسیار توجه شده است و این سریال به اهمیت دوستی بسیار تاکید داشته است .

نقد سریال ونزدی (wednesday)
نقد و بررسی سریال Wednesday | محبوب جدید نتفلیکس

نقد سریال ونزدی (wednesday) | نکاتی درباره سریال ونزدی

کریستینا ریچی در سال 1991 خودش در فیلم خانواده ادامز نقش ونزدی را بازی کرده بود و حالا دی این  سریال نقس مکمل را ایفا کرده.

عوامل فیلم برداری حدود 9 ماه در رومانی یک لوکیشن قلعه را انتخاب کردند تا بتوانند صحنه های مدرسه نومور را در آنجا فیلم برداری کنند.

شخصیت تینک توسط یک شعبده باز رومانیایی بازی شده و جدود سه ساعت گریم میشده و لباسی آبی به تن میکرده و صحنه ها را فیلم برداری میکردند و در تدوین حذف میده .

در صحنه معروف رقص ونزدی جنا در واقع کرونا داشته و بعد آن نت فلیکس بسیار آنها را مورد نقد قرار داده است و نکته دیگر این است که جنا اورتگا خودش صحنه رقص را طراحی کرده است.

صحنه که در آن دوش خون را دیدیم قرار بوده است که یکبار اجرا ولی مجبور شدند که چندین بار این صحنه را اجرا کننده و بسیاری از عوامل اوقات سختی را گذراندند و مجبور میشند که هر بار کلاه گیس ها را تعویض کنند و گریم ها را تمدید کنند.

با تشکر از شما که مقاله نقد سریال ونزدی (wednesday) را مطالعه کردید نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با این سریال در بخش کامت ها با ما در میان بگذارید.

این مقاله رو دوست داشتی؟

BENIZ وب‌سایت
سلام، من زینب زینعلی یک محتواگر هستم و قرار است در بخش تحلیل فیلم و سریال محتواگرشو(یادگیری از فیلم) فعالیت میکنم. مردم اغلب فیلم می‌بینن، اما من آن را نگاه می‌کنم. با من باش تا بتونی از دیدن فیلم لذت بیشتری ببری.

دیدگاهتان را بنویسید