از رضا محمدی (محتواگرشو) نامه خصوصی بگیرید:

نامه بخش جدید سایت محتواگرشو می‌باشد. دلیل اینکه نامه را برای بهبود روند کار شما محتواگران عزیز انتخاب کردیم این است که ما توانایی زیادی در نوشتن متن‌های عمیق داریم.

به همین دلیل قصد داریم یک ابتدا کمی با شما آشنا شویم و سپس طی یک نامه برنامه‌ای جامع برای توسعه شخصیت و کسب و کار شما ارائه دهیم. نکته جالب این است که در آینده نزدیک می‌توانید نامه‌های محتواگرشو را به صورت فیزیکی، درب خانه خود دریافت کنید. البته این امکان را در صورتی اضافه می‌کنیم که شما به این کار علاقه نشان دهید.

نامه‌های شما با نظارت مستقیم رضا محمدی نوشته می‌شود. تحلیل شخصیت شما و موارد مورد نیاز شما برای رسیدن به موفقیت شخصی و شغلی به صورت مستقیم توسط رضا محمدی بررسی می‌شود تا بهترین نتیجه حاصل شود.

برای اینکه بهترین نتیجه را از نامه خود بگیرید و همچنین ما بتوانیم تحلیل دقیقی روی شخصیت شما داشته باشیم نیاز است فرم زیر را به دقت و به صورت کامل تکمیل کنید. لطفاً با صداقت تمام همه موارد را تکمیل کنید. هر چه صادقانه تر و دقیق تر بنویسید نتیجه نهایی و جواب نهایی ما به شما بهتر و دقیق تر خواهد بود.

بازه تقریبی پاسخ ما به نامه شما ۷ روز خواهد بود. پس صبور باشید. همچنین نامه مورد نظر به ایمیلی که وارد کرده‌اید ارسال خواهد شد.

با عشق و احترام

رضا محمدی

محتواگرشو