درباره ما | درباره محتواگرشو | درباره محتواگر شو

چرا محتواگرشو؟

 مرجع  آموزش تولید محتوا برای رسیدن به خودشناسی و درآمد بالا

به نام خداوند مهربانی و عشق. رضا محمدی هستم، اینجا محتواگرشو،‌ جایی که یاد می‌گیریم از مسیر علاقه خود با تولید محتوا به خودشناسی و درآمد بالا برسیم.
در سال ۱۹۹۵ همزمان با تاسیس اولین شرکت ایلان ماسک متولد شدم. از ابتدای کودکی فهمیدم دوست ندارم مطابق با نظر جامعه و مردم زندگی کنم. بر خلاف بقیه که همیشه در صدد جلب رضایت دیگران بودند می‌خواستم رضایت درونی خودم را جلب کنم. به همین خاطر دعای اصلی من این بود که خداوند به من کمک کند تا بتوانم تغییری در دنیا ایجاد کنم.
کسانی که آنقدر دیوانه هستند که می‌گویند می‌خواهیم دنیا را تغییر دهیم، در واقع همان افرادی هستند که دنیا را تغییر می‌دهند. استیو جابز
 

پرده اول: شروع داستان تولید محتوا

رضا محمدی هم دیوانه است، چون دوست دارد دنیا را تغییر دهد. البته که هنوز نمی‌داند این کار را چگونه انجام دهد ولی تا به حال به مسیرش متعهد بوده است. سال ۱۳۸۷ بود که دوران نوجوانی را سپری می‌کرد و بسیار غمگین و افسرده بود.
در کلاس انشاء طبق معمول انشایی ننوشته بود. ولی معلم به او گفت:«یا همین الآن یک انشاء بنویس یا به تو صفر می‌دهم.» رضا تصمیم گرفتم انشاء بنویسد. اسمش در بین اعضاء کلاس جزو اسامی آخر دفتر بود و به همین خاطر به اندازه کافی برای نوشتن انشاء فرصت داشت. رضا به انشای همکلاسی‌هایش گوش می‌داد و بهترین قسمت انشای هر کدام را انتخاب می‌کرد و برای خودش می‌نوشت.
در انتهای کلاس هم انشایش را می‌خواند و معمولاً نمره بالایی کسب می‌کرد. این کاری است که اکنون هم در تولید محتوا انجام می‌دهد. آن زمان نمی‌دانست روشی که در نوشتن انشا از آن استفاده می‌کرد در واقع نوعی تولید محتوا بوده است.
 

پرده دوم: تولید محتوا، شغل رضا محمدی

در سال ۱۳۹۷ یعنی دقیقاً ۱۰ سال بعد از اینکه متوجه استعداد نویسندگی در خودش شده بود، فهمید تولید محتوا و نوشتن فقط یک سرگرمی نیست. در سال ۹۷ با دوره‌ها و کلاس‌هایی آشنا شد،‌ و افرادی را دید که با تولید محتوا به درآمدهای ملیاردی رسیده اند. باورش برای او سخت بود ولی سعی کرد باور کند. ولی او مصمم شد تولید محتوا و سخنرانی را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کند.

البته نه به خاطر درآمد میلیاردی آن و نه به خاطر اینکه دید افراد زیادی از طریق این کار به شهرت رسیده اند، بلکه به خاطر قدرت تولید محتوا در تاثیرگذاری روی دیگران آنرا انتخاب کرد. از سال ۹۷ به بعد رضا محمدی تجربیات زیادی را در دنیای آموزش، سخنرانی و تولید محتوا به دست آورد. از اجرای کارگاه‌های بسیار زیاد تا چندین سمینار که بعضی از آن ها پر مخاطب و بعضی دیگر با مخاطبان کم اجرا شد.
رضا محمدی موضوعات مختلفی را تدریس کرده است. البته به هیچ عنوان ادعا ندارد که مدرس و سخنران بی نقصی بوده است. اما تست کردن ایده ها کاری است که زندگی را بسیار لذت بخش می‌کند و باعث می‌شود در هنگام پیری حسرتی در دل نداشته باشیم. اما در تمام این سال‌ها چیزی که باعث ادامه کار رضا محمدی شده است تولید محتواست.
چون که هیچ کاری بدون پول به سرانجام نمی‌رسد. ما شعار نمی‌دهیم که نباید برای پول کار کنیم. چون پول مهم ترین عامل دوام و پایداری هر سیستمی است. با این توضیحات پرده سوم را بخوانید.

پرده سوم: تاسیس محتواگرشو

سال ۱۴۰۱ رضا محمدی تصمیم مهمی گرفت. با مشورت با چند نفر از کارآفرینان خوب کشور تصمیم گرفت موضوعات مورد علاقه خود را با تولید محتوا که فن اصلی او و کسب و کارش بود ترکیب کند.

او دنبال در نهایت تصمیم گرفت برند محتواگرشو را با هدف آموزش تولید محتوا و خودشناسی به افراد تاسیس کند. ایده محتواگرشو چون با استراتژی انتخاب شده بود در مدت زمان کوتاهی نتایج بسیاری خوبی گرفت. از همان روزهای اولی محتواگرشو درآمد نسبتاً خوبی داشت و این درآمد همواره با یک روند صعودی پیش می‌ٰرود.

امروز محتواگرشو مجموعاً به چند هزار نفر آموزش داده است تا از مسیر علاقه شان به خودشناسی و درآمد بالا برسند. همچنین محتواگرشو با بعضی از برترین مجموعه‌های آموزشی کشور در زمینه تولید محتوا و مشاوره بازاریابی محتوایی همکاری می‌کند.

با عشق و احترام باید بگویم این پیشرفت را مدیون حضور تک تک شما عزیزان هستیم. دوست دار شما، 

رضا محمدی، محتواگرشو