نقد فیلم زنبور دار (The Beekeeper) | برسی و موشکافی | The Beekeeper 2024

نقد فیلم زنبور دار (The Beekeeper)

سلام به شما محتوا گران عزیز . به سایت محتواگرشو خوش آمدید. در این مقاله قرار است بهنقد فیلم زنبور دار (The Beekeeper) (+) بپردازیم. پس در نقد و برسیفیلم زنبور دار ،برسی مفهوم خاص این فیلم همراه ما باشید.

در این مقاله به برسی و نقد فیلم زنبور دار (The Beekeeper) بدون اسپویل فیلم زنبور دار خواهیم پرداخت پس در مقاله نقد فیلم زنبور دار (The Beekeeper) همراه ما باشید .

درباره فیلم زنبور دار | نقد فیلم زنبور دار (The Beekeeper)

این فیلم اکشن و آمریکایی و محصول سال 2024 است . داستان فیلم از این قرار که کِلی هما شخصیت جیسون استاتهام یه عامل سابق سازمان مخفی به نام زنبورداران است.

فیلم زنبور دار جدیدترین اثر کارگردانی شده توسط دیوید آیر به شما میره که در این فیلم جیسون استاتهام نقش شخصیت اصلی داستان رو ایفای نقش میکند.

داستان این فیلم مثل آرامش قبل از طوفانه و در ادامه‌ی داستان آدام کلی شروع به کشتن افراد میکنه و او بسیار کشنده و دقیق و با برنامه ریزی است و دیدن ان در برابر گروه های مختلف از جمله مامور های فدرال و چه پرسنل امنیتی بسیار جالب است و زمانی که صبحت از فیلم های اکشن به میان می آید  استاتهام بازیگری قابل اعتماد و اطمینان است و این موضوع را میتوان درون فیلم زنبوردار هم مشاهده کرد و درباره این فیلم هم صدق میکند.

 همکاری این بازیگر با کارگردان دیوید آیر و نویسندگی کرت ویمر باعث شده است تا بتوانیم یک فیلم اکشن بی وقفه و پر از آدرنالین تولید شود.

در ادامه این مقاله با نقد فیلم زنبور دار (The Beekeeper) همراه ما باشید .

نقد فیلم زنبور دار (The Beekeeper)
نقد فیلم زنبوردار (The Beekeeper)

نکاتی در رابطه با این فیلم | نقد فیلم زنبور دار (The Beekeeper)

 وقتی درون این اثر سینمایی جیسون استاتهام را درون سکانس های مبارزه ماهرانه از بین مامورهای آموزش دیده و سطح بالا میبینیم و او از آنها عبور میکند تا بتونه از کندو محافظت کند جذابیت فیلم برای مخاطب چند برابر میشود .

فیلم زنبوردار ممکن است در نگاه اول یک فیلم انتقام جویانه معمولی به نظر برسد اما در واقعیت هنوز مقدار خوبی از شیک بودن مبادله های جذاب و اکشن های مهیج را درون خود جای داده است که باعث میشود مخاطب را بسیار سرگرم کند.

 شخصیت آدام کلی با بازی جیسون استاتهام که مامور بازنشسته دولتی‌ است که درون برنامه مخفیانه زنبوردار آموزش دیده است و نیرویی بسیار قدرتمند است که غیر قابل توقف است . جیسون استاتهام  یک زنبوردار واقعی است که همراه زن مهربانی به نام الویس پارکر با بازی فیلیسیا رشاد همکاری میکند.

 آدام زنبورهای خودش را درون انبارهای خانم پارکر پرورش میدهد این موضوع شاید شروعی ساده برای فیلم باشد اما زمینه سازی خوب و مهم برای بقیه فیلم را انجام میدهد و در عین حال هم نشان می‌دهد که مهربانی چه کاری میتواند برای آدام کلی انجام دهد. شاید این یک مقدمه سازی سطحی باشد اما با این وجود عملی میشود.

 شروع این عناصر هم باعث شده اند تا بیننده بتواند ذره ای شگفتی و سرگرم کنندگی در این فیلم ببیند همین موضوع هم برای ادامه نقشه آدام کلی باعث میشود که این فیلم دیگر مخاطب را خسته و ناامید نمیکند.

 امتیازی که تماشاگرهای به این فیلم دادند بسیار قابل قبول و خوب است.

نقد فیلم زنبور دار (The Beekeeper)
نقد و بررسی فیلم زنبوردار The Beekeeper

زنبور دار یکی از بهترین های استاتهام | نقد فیلم زنبور دار (The Beekeeper)

 با اینکه جیسون استاتهام در سال های اخیر هم درون فیلم های اکشن دیگر و مختلفی حضور داشته است فیلم های دیگر جیسون استاتهام نمی توانستند به خوبی زیرکی او را به عنوان یک قهرمان فیلم های اکشن به نمایش بگذارد .

در هر صورت فیلم زنبوردار جیسون استاتهام را به شکل قبلی خودش باز می گرداند او در این داستان بار دیگر می تواند در مرکز داستان قرار گیرد و صحنه های مبارزه مهیجی را خلق کند.

 سکانسهای اکشن این فیلم که شامل تیراندازی هستند ممکن است در نگاه اول خسته کننده به نظر برسند اما در این فیلم دیوید آیر خیلی پویاتر و فراتر از این حرف ها توانسته صحنه های نبرد تن به تن مبارزه را به صورت خیلی مهیج و جذاب نشان بدهد.

صحنه‌های اکشن این فیلم چگونه است؟| نقد فیلم زنبور دار (The Beekeeper)

 در این فیلم در برخی از صحنه های اکشن آدام کلی با دست های خالی و با جسارت خودش با آدم های مسلح مبارزه می کند بعضی از مواقع از اسلحه استفاده می کند اما همیشه از روش های متفاوت دیگری برای مبارزه با دشمنان خودش استفاده می کند مثل استفاده از اشیای مختلف درون مبارزه که باعث شده است سکانس ها و عکسهای متنوع تری به وجود بیایند و همچنین جذابیت بیشتری برای بیننده داشته باشند .

این فیلم از نظر اکشن جیسون استاتهام بیشترین کار را انجام می دهد و این در حالی است که مامورها همه به دنبال آدام هستند معمولا پس از پایان صحنه های اکشن از راه می رسند.

نقد فیلم زنبور دار (The Beekeeper)
معرفی و نقد فیلم زنبوردار 2024 The Beekeeper

نقد فیلم سینمایی زنبور دار | نقد فیلم زنبور دار (The Beekeeper)

 با این حال این اثر سینمایی توانسته لحظات خنده دار و جالب مختلفی را به بیننده نشان دهد و همین باعث شده است در تماشای این فیلم برای بینندگان سرگرم کنندگی خاصی به وجود بیاید این اثر سینمایی مهیج و اکشن تا الان فروش خوبی را در گیشه های مختلف داشته و پرفروش ترین فیلم سال دو هزار و بیست و چهار تا به امروز بوده است.

این اثر سینمایی تا به الان در گیشه های داخل آمریکا به فروش کلی چهل و نه میلیون دلار در چهار هفته اکران دست پیدا کرده و در گیشه های بین المللی هم مبلغ شصت و پنج میلیون دلار را از آن خودش کرده است .

با اعتصاب فروش داخلی بین المللی این اثر تا الان صد و چهارده میلیون دلار در سطح جهانی فروش داشته است و همین موضوع هم باعث شده تا فیلم زنبوردار که مدت کوتاهی از اکران او در پرده های سینما گذشته است با کسب فروش جهانی صد و چهارده میلیون دلار به عنوان پرفروش ترین فیلم سال جاری میلادی تا به الان معرفی شود و حتی بالاتر از فیلم موزیکال مینی گرز با فروش جهانی شصت و شش میلیون دلار قرار بگیرد.

 این موضوع در حالی است که فیلم قبلی جیسون استاتهام در گیشه عملکرد بسیار ضعیفی داشت و در کل دوران اکرانش به فروش جهانی پنجاه و یک میلیون دلار دست پیدا کرد و این در حالی بود که بودجه اش صد میلیون دلار بود و فیلم زنبور دار توانسته است تا به الان یکی از موفق ترین فیلمهای اخیر جیسون لقب بگیرد.

نقد فیلم زنبور دار (The Beekeeper)
نقدها و نمرات فیلم The Beekeeper

نکات پایانی در رابطه فیلم زنبور دار | نقد فیلم زنبور دار (The Beekeeper)

 موضوع آخری که به آن اشاره می کنیم این است که فیلم زنبوردار تجربه تماشای گیرای و بسیار خوبی را به بیننده نشان می دهد و زمانی که اکشن این فیلم شروع می شود دیگر متوقف نمی شود .

جیسون استاتهام به خوبی در نقش آدام کلی قرار گرفته و به نظر می رسد که او از ایفای این نقش بسیار راضی است سکانس های اکشن این فیلم بسیار مهیج است و ماموریت آدام کلی هم توانسته بخش های مختلف فیلم را کنار همدیگر نگه دارد.

 می توان گفت که تمام فیلم و سازنده های این فیلم همه در تلاش بودند تا بتوانند این اثر سینمایی را به یک اثر لذت بخش و دلنشین تبدیل کنند و ظاهرا در این کار هم موفق بوده اند .

پس اگر عاشق جیسون استاتهام هستی و فیلم اکشن شما را خوشحال می کند فیلم زنبوردار می تواند یک تجربه بسیار جالب برای شما باشد.

 نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با نقد فیلم زنبور دار (The Beekeeper) در بخش کامنت با ما در میان بگذارید.

این مقاله رو دوست داشتی؟

BENIZ وب‌سایت
سلام، من زینب زینعلی یک محتواگر هستم و قرار است در بخش تحلیل فیلم و سریال محتواگرشو(یادگیری از فیلم) فعالیت میکنم. مردم اغلب فیلم می‌بینن، اما من آن را نگاه می‌کنم. با من باش تا بتونی از دیدن فیلم لذت بیشتری ببری.

دیدگاهتان را بنویسید