نقد سریال ربودن (Hijack) برسی و موشکافی قسمت سوم| Hijack 2022

نقد سریال ربودن (Hijack)

سلام به شما محتوا گران عزیز . به سایت محتواگرشو خوش آمدید. در این مقاله قرار است به نقد سریال ربودن (Hijack) بپردازیم. پس در نقد سریال ربودن نقد سریال ربودن  برسی و موشکافی نکات مهم قسمت سوم همراه ما باشید.

من در این مقاله تمام نکات قسمت سوم سریال  را به زبان ساده توضیح میدهم .

پس در ری اکت به سریال ربودن همراه ما باشید

نقد سریال ربودن (Hijack) برسی و موشکافی سریال ربودن| Hijack 2022

اگر دوست دارید این سریال برای شما اسپویل نشود لطفا ابتداسریال ربودن ( Hijack 2022) (+) را تماشا کنید و سپس نقد سریال ربودن (Hijack) را بخوانید.

نقد سریال ربودن (Hijack)
نقد و بررسی سریال هواپیماربایی / Hijack

موشکافی و برسی سریال| نقد سریال ربودن (Hijack) |

در این اپیزود متوجه شدیم که این اتفاق از هواپیما ربایی ساده فراتر است و دلایلی که هنوز متوجه ان نشدیم پشت این ماجراست .

چون استوارت یکی از هواپیما ربا ها با بالا دستی هایش تماس میگیرد و خبر اینکه ماموریتشان را انجام داده است به آنها میدهد اما اینکه تماس روی پیغام گیر میرود ممکن است باعث ترسیدن و نگرانی آنها باشد.

او در تماس میگوید که کارشان را انجام داده اند و حالا نوبت این است که شما کار خودتان را انجام دهید .

استورات برای تماسش اینترنت هواپیما را روشن کرد اما مشخص نشد که آن را خاموش کرد یا خیر که این موضوع ممکن است باعث اتفاقاتی در قسمت بعد باشد.

نقد سریال ربودن (Hijack)
معرفی سریال ربودن (Hijack) | نجات یک هواپیما از دست سارقان

نکته هایی در رابطه سریال ربودن| نقد سریال ربودن (Hijack)

مورد دیگر که از این قسمت متوجه شدیم مشقی بودن گلوله هاست که با کمک افسر مصری که پشت سر سم نلسون نشته بود انجام شد و نقشه کاملا درست پیش رفت و مشقی بودن گلوله ها مشخص شد نشان میدهد هواپبما ربا ها از ابتدا میخواستند که کار خودشان را انجام دهند و اسلحه ها برای کشتن کسی نبوده و فقظ برای ترساندن مسافران بوده.

شروع مبارزه آن مرد مسلمان و آدم ربا ها صحنه جالب و عجیبی در این قسمت ساخته بود .

وقتی برای خواستن دارو یکی از اعراب داخل هواپیما به دیگری گفت که از آن سیاه پوست مسلمان سوال کرد مرد برگشت و گفت او مسلمان نیست .

در زمین چه خبر است؟ |نقد سریال ربودن (Hijack)

در این اپیزود ادم هایی که روی زمین هستند متوجه اتفاقات و حوادثی احتمالی در هواپیما میشوند این به این دلیل است که مسیر حرکت هواپیما یکباره تغیر پیدا کرد و به صورت زیگ زاگی بود و این یک نشونه برای اطلاع حادثه در بین خلبانان در هواپیما است و اینگونه به ادم های روی زمین وضعیت بد هواپیما را اطلاع رسانی میکنند .

سخنرانی مارشا چه چیزی را به ما نشان میداد؟

مارشا در سخنرانی خود به نظریه گربه شرودینگر اشاره میکند که این نظریه توسط اوین شرودینگر  در 1935 بیان شده است که میگوید وقتی یک گربه را درون جعبه قرار دهیم ممکن است گربه زنده باشد یا مرده باشد ولی تا وقتی که جعبه باز نشده است هر دو این احتمالات درست است و این تئوری به هواپیما ربایی مربوط است  بعنی اینکه تا وقتی که از داخل هواپیما خبری نداشته باشیم و ندانیم که چخبر است میتوانیم این احتمال را دهیم که اوضاع خوب است .

نقد سریال ربودن (Hijack)
نقد و بررسی سریال Hijack

پایان این اپیزود چگونه بود؟ |نقد سریال ربودن (Hijack)

در اخر این اپیزود ما دیدیم که گلوله های مشقی را با گلوله های واقعی جا به جا کرد وما صدای شلیک شنیدیم اما متوجه نشدیم که صدا از کجا بود و چه اتفاقی رخ داد و هواپیما را دیدیم که به ارامی در اسمان در حال پرواز است و انگار نه انگار که اتفاقی رخ داده است  که به همان تئوری گربه شرودینگر مرتبط است.

نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با نقد قسمت سوم ربودن با ما در میان بگذارید.

این مقاله رو دوست داشتی؟

BENIZ وب‌سایت
سلام، من زینب زینعلی یک محتواگر هستم و قرار است در بخش تحلیل فیلم و سریال محتواگرشو(یادگیری از فیلم) فعالیت میکنم. مردم اغلب فیلم می‌بینن، اما من آن را نگاه می‌کنم. با من باش تا بتونی از دیدن فیلم لذت بیشتری ببری.

دیدگاهتان را بنویسید