نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) | برسی نکات مهم این سریال Halo 2024

نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo)

سلام به شما محتوا گران عزیز . به سایت محتواگرشو خوش آمدید. در این مقاله قرار نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) برسی نکات مهم این سریال بپردازیم.

 پس در مقاله نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) برسی و موشکافی نکات سریال هیلو همراه ما باشید.

نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) | نکات اولیه در رابطه با این فصل دوم این سریال

داستان این سریال کمی پیچیدگی داشت و بخشهایی از داستان فصل اول ممکن است برای شما مبهم باشد برای همین در این مقاله اطلاعاتی در مورد فصل اول به شما خواهیم داد که با این اطلاعات قطعا از دیدن فصل دوم لذت می برید .

در ابتدا هشدار اسپویل کامل فصل اول را به شما میدهم.

نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) | هیلو چیست؟

داستان هیلو از یک حلقه شروع می شود هیلو به معنای هاله است هاله ای که دور سر فرشته ها قرار دارد هیلو نام دارد که اتفاقا این موضوع خودش یک نمادگرایی درون سریال است اما مشخص نمی شود که هیلو و دقیقا چیست و حتی مشخص نیست که هیلو و نام این حلقه باشد و کاوننت ها اسم هیلو را به این حلقه دادند.

 کاوننتها موجودات هستند که با شکل های عجیب مثل آدم فضایی ها درون داستان وجود دارد البته این موجودات از نژادهای مختلف تشکیل شده است و از سیارات مختلف دور همدیگر جمع شده اند و به همه ی اینها کاوننت گفته می شود چون همه آنها از یک حکومت مذهبی پیروی می کند و به آن وفادارند .

برای اینکه بتوانی دنیای این داستان را بهتر درک کنی باید بدانی که داستان این سریال در سال دو هزار و پانصد اتفاق می افتد که یعنی پانصد سال آینده و در آن زمان انسان به قدری پیشرفت کرده است که سریعتر از سرعت نور می تواند حرکت کند و کل و کل کهکشان را به تسلط خود درآورد کرده و این کهکشانها توسط سازمانی به اسم یو ان اس ای اداره می شود که مثل سازمان ملل امروزی است و در این سریال چیزی به اسم کشور مستقل یا مثلا سیاره مستقل وجود ندارد و تمام انسان های کهکشان توسط این سازمان اداره می شوند و نوع حکومتشان هم دموکراتیک است.

نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) | تقابل بین حکومت ها

 این سریال در واقع تقابل بین یک حکومت مذهبی و یک حکومت دموکراتیک را نشان میدهد و در واقع انسانها در جنگ هستند که که بتوانند بخشهایی از کهکشان که در اختیار آنهاست را دست کاوننتها دور نگه دارند و می خواهند تمام موجوداتی که تفکرات مذهبی خودشان را دارند بکشند.

 که این یک جور نمادگرای درون داستان هست در این داستان نشان می دهد که کاوننت ها بطور کل ساختار دموکراتیک ندارند سه پیامبر دارند که تمام پیروان این دین خادم این سه پیامبرند و خودشان را فدای رهبرانشان می کنند این سه پیامبر نامهایی به نام پیامبر حقیقت ، پشیمانی و بخشش دارد و هر بار که پیامبری می میرد سریع یکی را جانشین او می کند.

 این مذهب بر این اساس بوجود آمده که آنها یک باور دارند این به این باور که یک حلقه گمشده در کهکشان وجود دارد و فقط زمانی حلقه پیدا می شود که ایمان طرفداران این دین به اندازه کافی قوی شده باشد و بطوری منتظر ظهور این حلقه هستند و در این لحظه لیاقت رسیدن به آن حلقه را ندارند و برای همین این حلقه گم شده است و هر وقت بتوانند به اندازه کافی از خودشان خودگذشتگی نشان بدهند می توانند این حلقه را پیدا کنند.

هیلو یک فناوری است؟ | نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo)

اینکه اصلا این حلقه چیست را اطلاعی در فصل اول به بیننده نشان ندادند اما چیزی که مشخص شد این است که هیلو یک فناوری است که اصلا ربطی به دین ندارد و این فناوری متعلق به صدها هزار سال قبل است و حتی این فناوری به مراتب پیشرفته تر از فناوری الان انسان ها در سریال هست.

 اما مشخص نیست این فناوری را چه کسی ساخته و سر افرادی که این فناوری را ساختن چه بلایی آمده است و همچنین معلوم است که این فناوری متعلق به یک تمدن کهن فرازمینی است که الان اثری از آنها نیست اما هیلو دو کلید دارد که اگر این دو کلید به هم متصل شود جای هیلو و در فضا مشخص می شود .

نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo)
بررسی فصل دوم سریال هیلو – Halo

نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) | شورشی ها کیستند؟

درون سریال گروهی وجود داشتند که به آنها گروه شورشی ها گفته می شد که به طور اتفاقی وارد داستان می شوند و یکی از خطوط فرعی داستان را در بر می گیرد در این خط داستان یک دختر تنها وجود دارد که روی یک سیاره زندگی می کند که یکی از آن کلیدها در آن سیاره وجود داد بر این دختر جز ای از شورشی ها است .

شورشی ها کسانی هستند که نه برای کاوننت ها کار می کنند نه برای یو ان اس ای و مستقل هستند و مثل نیروهای جدایی طلب می ماند سرمایه زیادی ندارند و با بدبختی زندگی می کنند و امینت ندارند و از همه طرف به آنها حمله می شود.

 وقتی کاوننت ها به آن سیاره حمله می کنند تا یکی از این کلیدها را بردارند امنیت آنجا به خطر می افتد .

اینکه کاوننت ها چگونه توانستند این کلید را پیدا کنند به نکته مهمی در داستان اشاره می کنند یعنی آدم هایی در جهان وجود دارند که از نظر دی ان ای خاص هستند دی ان ای این آدمها به گونه ای تغییر داده شده است که اگر این کلید ها را لمس  کنند آن کلید فعال می شود و این دستگاه فقط با دی ان ای این افراد خاص کار می کند.

 این نشان می دهد که انسانهای صد هزاران سال قبل به قدری پیشرفته بودند که می توانستند ساختار دی ان ای  انسان ها را تغییر دهند و برعکس تفکرات ما از اینکه انسانهای گذشته هیچ کاری نمی توانستند انجام بدهند در واقع آنها بسیار مدرن‌تر و پیشرفته تر از انسانهای الان بوده اند.

نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) | اشخاص با دی ان ای خاص کیستند؟

کاوننت ها برای تحقق بخشیدن به باوری که داشتند کل کهکشان او را زیر و رو کردند و توانستند یک انسان با دی ان ای خاص پیدا کنند شخص را پیدا می کند کودک بوده و او را می دزدند و به سیاره خودشان می برند او را بزرگ می کنند و شستشوی مغزیش می دهند تا به آنها خدمت کند و کاری می کنند که  به همنوع های خودش یعنی انسانها خیانت کنند.

 این بچه می شود یکی از نواده های همان انسان هایی که صدها هزار سال پیش به وجود آمده بودند و هیلو را درست کرده بودم این کودک وقتی که پیش انسان ها بوده بسیار از آنها ظلم دیده و در لحظات آخری که پیش انسان ها بوده یکی از آن آدم ها ب او محبت می کند و یک کتاب عاشقانه به او می دهد که این کتاب همیشه با او می ماند و این می شود آخرین شانس انسانها که بتوانند او را به سمت خودشان بیاورد.

 موضوع جالبتر این داستان این است که انسانها هر شخصی را با همان دی ان ای خاص بین خودشان دارند و قهرمان داستان یعنی مسترچیف است که داستانی پیچیده تر دارد دیگر شخصیت ها دارد در مرحله اول انسان ها هیچ اطلاعاتی در رابطه با هیلو ندارد و اهمیت هیلو برای کاوننت را نمیدانند .

در ادامه با نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) همراه ما باشید.

نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo)
تریلر جدید فصل دوم سریال Halo انتخاب‌های سخت مستر چیف

نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) | اسپارتان ها کیستند؟

 مسترچیف شخصیت اصلی داستان بیشتر از اینکه یک آدم باشد یک نوع اسلحه است او در کودکی از خانواده اش دزدیده شده و همراه صدها بچه ی دیگر هم که دزدیده شده بودند زیر تعلیم سخت نظامی رفته بودند و بسیاری از آنها زیر این تعلیمات کشته شدند و وقتی به سن چهارده سالگی رسیدند آزمایش های روی آنها انجام داده شده و آنها را اسپارتان نامیدند که یک نوع ابر سرباز است.

 تمامی این بچه ها به غیر از چند تا از آنها در این آزمایش ها مردند و فقط چند عدد از آنها بیشتر زنده نماندند که یکی از آنها مسترچیف است و این افرادی که زنده ماندند اکنون قدرت های خیلی زیادی دارند و جسته های بزرگی دارند و هیچ احساساتی درون آنها نیست .

حتی خاطرات دوران کودکیشان را هم فراموش کردند و مثل یک ربات می مانند و فقط فکر می کنند که چطور می توانند دشمنانشان را نابود کنند و کاملا مثل یک سلاح مخرب هستند .

نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) | اشخاص با دی ان ای خاص چه ویژگی هایی دارند؟

وقتی درون سریال کاوننت ها بعد از مدت زیادی کلید اول را به دست می آورند برای پیدا کردن کلید دوم به سیاره شورشی ها می روند و بدشانسی می آورند و اسپارتان ها به آنها حمله کنند و کلید را از آنها می گیرند با اینکه انسانها اصلا نمی دانستند که این کلیدها چی هستند و فقط حمله کرده بودند که کاوننتها را نابود کنند و کلید دوم به دست انسانها می افتد.

 وقتی که مسترچیف کلید را لمس می کند خاطرات دوران کودکیش را به یاد می آورد و می فهمد زمانی خودش خانواده داشته و تمام آزمایشاتی که روی او انجام شده بود را ب یاد می آورد و می فهمد پزشکی که همیشه به او اعتماد داشته در واقع دشمن اصلی اوست.

 و با لمس کردن کلید کاملا رفتار او تغییر می کند و دیگر به نیروی انسانها وفادار نیست نکته مهمتر در رابطه با مسترچیف این است که می تواند جای کلید دوم را احساس کند و این یکی از ویژگی های انسان ها با دی ان ای های خاص است.

حتی اگر دقت کرده باشید جای کلید اول هم توسط آن دختر همینگونه پیدا شد او جای کلید را حس می کرد اما مسترچیف به جای اینکه برود و از دکتر هالسی انتقام بگیرد تصمیم می گیرد که مدتی او را تحمل کند برای اینکه می خواهد با کمک دکتر کلید دوم را پیدا کند تا با لمس کردن کلید دوم خاطرات بیشتری از گذشته اش را به یاد بیاورد و بفهمد که واقعا کیست او اکنون دچار بحران هویتی شده است.

 با اینکه درون داستان یک بار تصمیم می گیرد که فرار کند ولی دوباره برمی گردد پیش انسان ها و به خاطر این بود که وقتی فرار کرد برای بار اول که در حال تحقیق بود که این کلید چیست پیش آدمی رفت که توسط کاوننت ها شکنجه شده بود و عقلش را از دست داده بود و درون بیمارستان روانی از او نگهداری می شد کلید را به او به آن آدم نشان داد و گفت این چیست و او درباره ی اینکه هیلو یک اسلحه است و بسیار خطرناک است برای او گفت برای همین مسترچیف ریسک نمی کند و از ترس اینکه کلید به دست کاوننت ها بیفتد سریع به پیش انسانها برمی گردد .

دکتر هالسی کیست ؟ و چه انگیزه ای دارد ؟ | نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo)

اینجای داستان، داستان حتی جذابتر هم خواهد شد وقتی که متوجه شویم که انگیزه دکتر هالسی در واقع چیست و چرا به مسترچیف کمک می کند چون به هر حال وقتی مسترچیف فرار کرد الان دیگر باید به جرم خیانت بازداشت می شد اما با نفوذی که دکتر هالسی داشت توانست کاری کند که او به زندگی بین آدم ها ادامه دهد‌.

 دکتر هالسی یک دانشمند است که تفکراتش بر این اساس است که انسانها درست تکامل پیدا نکرده اند و می گوید انسانها دارای احساسات هستند برای همین هم غیر منطقی عمل می کنند و این موضوع برای بقای انسان ها خطرناک است و باید احساسات از وجود انسانها کاملا از بین برود و حتی برای رسیدن به این هدف خود بچه های کوچک را دزدید و تا بتواند از آنها یک سرباز اسپارتان بسازد.

 حالا بعد از گذشت چند سال فعالیت خودش را گسترده تر هم کرده و هوش مصنوعی به نام کرتانا ساخته که از انسانها باهوش تر است و تصمیم دارد که با استفاده از هوش مصنوعی کرتانا مغز مسترچیف را به‌دست خود بگیرد و اینگونه بتواند نسل بعدی انسانها را فوق العاده تر و قویتر بوجود بیاورد برای همین هم مسترچیف برای او مهم است و همچنین می خواهد با استفاده از فناوری هیلو و فناوری قرن های پیشرفته تر از فناوری حال حاضر آدم ها را به دست بیاورد و بتواند برای اهداف خودش از آن استفاده کند .

اگر دقت کرده باشی در زندگی واقعی او هیچ احساسی وجود ندارد و همچنین در تحقیقاتش کودکان بسیاری را به کشتن داده و حتی در سریال چند بار به دختر خودش هم خیانت می کند و یک حسادت عجیبی به دختر خودش دارد و یکی از خطوط داستانی این سریال مختص به رابطه دشمنی این مادر و دختر با همدیگر است .

دکتر هالسی تلاش می کند که با مسترچیف متحد شود تا بتواند کلید دوم را برای اهداف خودش به دست بیاورد .

شخصیت مسترچیف و دکتر هالسی در حالی که درون سریال با همدیگر همکاری می کند اما هیچ اعتمادی بین آنها وجود ندارد وقتی که در ادامه داستان مسترچیف به کلید دوم دست می زند و خاطرات مبهمی از گذشته اش می بیند می فهمیم که پدر مسترچیف یک گیاه شناس بوده و روی یک پروژه مهم کار می کرده است و می فهمیم که مسترچیف از بچگی تصاویر این کلید را نقاشی می کرده و به پدرش نشان می داده و همینطور ش متوجه می شویم که از بچگی کلید دوم روی سیاره ای که او زندگی می کرده وجود داشته و اطلاعات بیشتری از خانواده مسترچیف به ما نشان داده نمی شود که آیا آنها زنده هستند یا خیر.

در ادامه با نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) همراه ما باشید.

نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo)
هر آنچه از فصل دوم سریال Halo باید بدانید

نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) | نکته جالب در رابطه با سریال هیلو

 نکته جالب دیگری که ذهن بیننده را به خود جلب کرده است ممکن است این باشد که چرا مسترچیف درون آن سیاره ای که کلید در آن وجود داشت زندگی می کرده آیا پدر و مادر مسترچیف از وجود آن کلید باخبر بودند و برای همین به آن سیاره رفته بودند و این موارد نکات مبهمی هستند که در فصل یک به آن اشاره شد و احتمالا در فصل دوم اشاره کاملتری به آنها خواهد شد.

 وقتی در داستان انسانها دو کلید را به دست می آورند روش کار به آنها را بلد نیستند و تا اینکه کاوننت ها حمله می کنند و کلیدها را از آنها می گیرند.

 زمانی که مسترچیف به کلید دوم دست زد مکی انسان خاصی که پیش کاوننت ها بود توانست کلید دوم را حس کند و بعد با کاوننت ها به آنجا حمله کردن و توانستند کلید دوم را از انسان ها پس بگیرند.

 اما برای گرفتن کلید اول از انسانها مکی را می فرستند پیش انسان ها و تا بتواند اعتماد آنها را جلب کند و کلید اول را بدزدد اما مکی به محض ورود به دنیای انسانها بخاطر کتابی که در دوران کودکی دوستش به او داده بود و داستانی عاشقانه داشت در بین زندگی بین انسان ها به دنبال این عشق می گردد و برای همین تصمیم می گیرد که به کاوننت ها خیانت کند و تصمیم می گیرد به جبهه انسانها ملحق شود و درباره پیشگویی هایی که کاوننت ها درباره آن گفته بودند به مسترچیف توضیحاتی می دهد و می گوید که محل قرار گرفتن یک سیاره خاص توسط پیشگویی مشخص می شود.

نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) | مکی چگونه فرار میکند؟

 مسترچیف که به مکی اعتماد دارد و به او کمک می کند ولی انسانها همچین فکری درباره مکی ندارند و او را شکنجه می دهند و مکی برای نجات خودش و برای اینکه خاطرات دوران کودکیش و آسیبهایی که از سمت انسانها به او داده شده بود را با لمس کلید به یاد می آورد.

 وقتی یک انسان خاص کلید را لمس می کند یک موج انرژی آزاد می شود و مکی با این اتفاق می تواند به همراه کلید از دست آدم ها فرار کند و البته این قسمت از داستان بسیار عجیب بود که مکی توانست به تنهایی از سیاره انسانها فرار کند و اینگونه دو کلید به دست کاوننت ها می افتد.

نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo)
سریال Halo – یک مجموعه علمی تخیلی در مقیاس بزرگ

کرتانا چیست ؟ | نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo)

 در جریان فرار شخصیت مکی اتفاق مهم دیگری هم رخ می دهد که بطور همزمان دکتر هالسی تلاش می کند که کلید را بدزدد چون او فناوری هیلو را برای رسیدن به اهدافش نیاز دارد و می خواست که در ماموریتی کاری کند که کرتانا کنترل بدن مسترچیف را به دست بگیرد .

کرتانا یک هوش مصنوعی بود که توسط دکتر هالسی درست شده بود که به عنوان یک دستیار صوتی برای مسترچیف عمل می کرد و به او برای رسیدن به کارهایش کمک می کرد ولی هدف دکتر هالسی از اینکه کرتانا را وارد بدن مسترچیف کند جور دیگری بود می خواست زمانی بخصوص کنترل مغز مسترچیف را به دست کرتانا بیندازد و وقتی که مسترچیف بمیرد بدنش را برای کرتانا باقی بماند در این میان کرتانا عاشق مسترچیف می شود یعنی عشق بین یک هوش مصنوعی و یک آدم رخ می دهد.

 به این معنی است که دکتر هالسی سر این همه مدت تلاش می کرد تا احساسات انسان را از بین ببرد و اکنون هوش مصنوعی او عاشق شده و برای همین کرتانا به دکتر هالسی خیانت می کند و کنترل مسترچیف را به دست خودش نمی گیرد دکتر هالسی هم که نقشه هایش نقشه بر آب شده بود فرار می کند و از سیاره انسانها می رود .

در ادامه با نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) همراه ما باشید.

نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) | پایان داستان چگونه بود؟

در اینجا مسترچیف تصمیم می گیرد که با حرف هایی که از مکی درباره پیشگویی شنیده بود محل کاوننت ها را پیدا کند با کمک آن پیشگویی و کمک کرتانا سیاره بخصوص را پیدا می کند و می بیند که درون آن سیاره تمام کاوننت ها جمع شده اند و همراه پیامبران خود می خواهند مراسمی را با این دو کلید برگزار کنند.

 در این مراسم مکی دو کلید را لمس می کند و کلیدها فعال می شوند در اینجا مسترچیف و مکی در رویایی فرو می روند و خودشان را روی هیلو می بینند و ما برای اولین بار ظاهر درونی هیلو را می‌بینیم که شبیه به یک سیاره است و رویش یک نوع اقلیم وجود دارد و موجودات زنده می توانند روی هیلو زندگی کنند .

اما هنوز ماهیت اینکه هیلو چیست واضح نیست و همان موقع که مکی دو کلید را فعال می کند جای هیلو درون آسمان مشخص می شود و پیامبرها مکان هیلو را می بینند و سریع فرار می کنند تا خودشان را به هیلو برساند و در اینجا کار کلیدها به پایان می رسد و محل هیلو دیگر لو رفته درون داستان هم مکی و هم مسترچیف تیر می خورند مکی کشته می شود و مسترچیف به شدت مجروح می شود حتی احتمال این وجود دارد که در این حمله تمام اسپارتان ها هم کشته شوند .

در اینجا کورتانا برای اینکه مسترچیف را نجات بدهد کنترل مغز مسترچیف را به دست می آورد و حالا توانایی های مسترچیف صد برابر می شود می تواند صدها هدف را با تیر بزند یا همزمان که در حال مبارزه است سفینه فضایی را هم درون آسمان کنترل کند و در این قسمت فصل اول به پایان می رسد.

تریلر فصل دوم هیلو

نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) | کار اصلی هیلو در واقع چیست؟

 مسترچیف تبدیل به کرتانا می شود و دیگر وقتی که کلید را لمس می کند هیچ اتفاقی نمی افتد چون اکنون کنترل بدنش به دست کرتانا است و دیگر مسترچیف نیست در فصل دوم باید ببینیم که آیا کرتانا می تواند مسترچیف را زنده کند و بدنش را به او برگرداند همچنین فهمیدیم که پیامبرها جای هیلو را فهمیدند و در حال رفتن برای این که نقشه خودشان را عملی کنند هستند .

و اینکه نقشه آنها چیست درون داستان زیاد توضیح داده نشده اما چیزی که مشخص شد این است که ظاهرا هر کس که از هیلو استفاده کند و کسانی که روی هیلو زندگی می کنند در زمانی فقط آنها می توانند زنده بمانند و بقیه کسانی که در کهکشان هستند کشته می شوند و هیلو تقریبا مثل کشتی نوح می ماند و هدف پیامبرها این است که کاوننت ها روی هیلو مستقل شوند و زنده بمانند و بقیه موجودات زنده کشته شوند.

 درون داستان دکتر هالسی هم که از سیاره انسانها فرار کرد به دنبال راهی است که بتواند خودش را به هیلو برساند مخصوصا در آخرین صحنه ای که از دکتر هالسی دیدیم  نکته جالبی وجود داشت که روی لباسش نوشته شده بود صلح کلمه صلح به فارسی و کاغذی درون دستش بود که اگر دقت کنید تصویر مغزی روی کاغذ وجود داشت و همچنین نقاشی از کرتانا وجود داشت و کاملا مشخص است که می خواهد کنترل کرتانا را به دست خودش بگیرد.

 کرتانا که هم اکنون کنترل بدن مسترچیف را به دست دارد و از طرفی هم داستان عاشقانه ای بین کرتانا و مسترچیف وجود دارد و همچنین داستان فرعی که درون داستان وجود داشت به نقطه مهمی از داستان خود رسید.

در ادامه با نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) همراه ما باشید.

نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo)
فصل دوم سریال Halo ماجراجویی بزرگتر و جاه‌طلبانه‌تر

نکات پایانی در رابطه با این سریال | نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo)

 اینکه آن دختر جوان که پدرش جزو نیروهای شورشی بود وقتی پدرش کشته شد توسط اقوامش راهنمایی شد که به یک بیابان برود اقوام او به او گفتند که پدرت قبلا این سفر را به آن بیابان داشته و تو هم باید به این سفر بروی و دختر جوانم وقتی که پا به این بیابان گذاشت با افرادی روبرو شد که آنها سالک ها نام داشتند که فرهنگشان بسیار شبیه به فرهنگ اعراب نشان داده شده بود مثل اعراب بیابان‌گرد سالک ها به این دختر جوان گفتند که نسل در نسل اقوام تو در این بیابان از یک پرتال مراقبت می کنند تا روز موعود برسد و این دختر قرار است در روز موعود به مسترچیف کمک کند تا از یک پرتال بخصوص عبور کند و حالا اینکه این پرتال چیست و کی قرار است این اتفاق رخ دهد اصلا مشخص نیست و باید فصل دوم متوجه ادامه این اتفاقات شویم.

با تشکر از شما که ما را در مقاله نکاتی که باید قبل از دیدن فصل دوم هیلو بدانید (halo) همراهی کردید.

نطرات و چیشنهادات ارزشمند خود را در بخش کامنت با ما در میان بگذارید.

این مقاله رو دوست داشتی؟

BENIZ وب‌سایت
سلام، من زینب زینعلی یک محتواگر هستم و قرار است در بخش تحلیل فیلم و سریال محتواگرشو(یادگیری از فیلم) فعالیت میکنم. مردم اغلب فیلم می‌بینن، اما من آن را نگاه می‌کنم. با من باش تا بتونی از دیدن فیلم لذت بیشتری ببری.

دیدگاهتان را بنویسید