فرمول رسیدن به شهرت در سوشال مدیا + با راست گویی

فرمول رسیدن به شهرت در سوشال مدیا

این روزها بازار بلاگری و رسیدن به شهرت در سوشال مدیا داغ تر از همیشه است. با توجه به اینکه اقتصاد توجه مدل درآمدزایی بسیاری از افراد را تغییر داده است، جوانان هم به دنبال رسیدن به شهرت در سوشال مدیا هستند.

رضا محمدی هستم و این ۲۱ امین مقاله از مارتون محتواگرشو است. در این ماراتون متعهد شدم هر روز یک مقاله پر محتوا و جذاب را در سایت محتواگرشو منتشر کنم. امروز به خاطر شهرت خوب و سریع آیسان در اینترنت تصمیم گرفتم موفقیت او را فضای سوشال مدیا تحلیل کنم.

رسیدن به شهرت در سوشال مدیا امکان پذیر است؟

رسیدن به شهرت در سوشال مدیا
رسیدن به شهرت در سوشال مدیا

با توجه به قدرت رسانه‌های و حجم بالای مخاطبان این رسانه‌ها رسیدن به شهرت در رسانه‌های اجتماعی کار نسبت به گذشته بسیار ساده تر است. قبلاً فقط افرادی توانایی رسیدن به شهرت داشتند که یا بسیار ثروتمند بودند یا خانواده آن‌ها در رسانه‌ها مشغول بود تا بتوانم کاری برای شهرت فرزندان انجام دهد.

اما اکنون همه چیز فرق کرده است. رسیدن به شهرت در سوشال مدیا هم ساده‌تر است و هم اینکه در دنیای حاضر مردم دیگر حوصله رسانه‌ها و دروغ‌هایشان را ندارند. به همین دلیل مردم برای دنبال کردن زندگی افراد مشهور سوشال مدیا را گزینه بهتری می‌دانند.

بیوگرافی آیسان اسلامی بر اساس یک رشته توئيت

چون دیدم خیلی دوسش داشتین گفتم براتون یه رشته توئيت از زندیگش بذارم پسر شاهو بیشتر بشناسید(هرچیم اینجا میگم رفرنس به حرفای خودشه

آیسان اسلامی ۳۵ سالشه، متولد مازندران، چالوس و‌ تو ۳سالگی مادرشو از دست میده، اوضاع زندگی داش آیسان خیلی جالب نبوده تا ۲۰ سالگیش که یه پول خیلی خوبی به باباش میرسه میان سمت شهرک غرب تهران

خودش میگه اون چندسال خیلی وضعمون خوب بود و تو ۲۱ سالگی CLS زیر پام بود، اکثر بچه های شهرکم میشناسنش( خودمم اولین بار پیجشو سه سال پیش تو ساجستای علی قاف پیدا کردم) تا اینکه تو ۲۳ سالگی باباش ورشکست میشه و باز مجبور میشن برگردن شهرشون.

تحمل دوباره این وضعیت واسه داش آیسان خیلی سخت بوده و مجبور میشه مهاجرت کنه. میره آلمانو اونجا با اندرو (آرش) درویش آشنا میشه کسی که یه جورایی پدر دوم آیسان میشه و خیلی کمکش میکنه و میبرتش آمریکا (کاش منم یه حاج آرش داشتم تو زندگیم)

آیسان به کمک حاج آرش بیزینس راه میندازه برا خودشو دوباره وضع مالیش خوب میشه( انقدم خاطره حاج آرشو‌ میخواد که میره عکسشو تتو میکنه رو سینه اش) و الان ماهانه پول میفرسته برا باباش ایران.

چیزی که شاید آیسانو انقد دوس داشتنی کرده برا ما این رو بازی کردنشه اینکه بالا و پایین زندگیه تو اوج جوونی دیده، آدم باحالیه، کسیو تحقیر نمیکنه و اصالت شمالی بودنشو دوس داره و در کل دلش صافه.

آیا رسیدن به شهرت در سوشال مدیا شغل است؟

با توجه به نقش توجه در اقتصاد کنونی دنیا و با توجه به قدرت سوشال مدیا می‌توان گفت شهرت داشتن شغل نیست. ولی می‌تواند شما را در شغل خودتان به یک برند تبدیل کند. اگر بتوانید با فرمول درست و صداقت به شهرت برسید، افراد دنبال کننده شما حاضر هستند هر محصولی را که ارائه می‌کنید با دل و جان از شما بخرند.

فرمول رسیدن به شهرت در سوشال مدیا؟

علت شهرت بلاگر مشهور ایرانی
علت شهرت بلاگر مشهور ایرانی

به خاطر تولید بیش از ۳ میلیون کلمه محتوا و بررسی دائمی افراد در اینترنت مهارت من در تحلیل کمپین‌ها و روند‌های بازاریابی محتوا بسیار دقیق است. به طوری که می‌توانم رفتار مردم و دلیل چنین رفتاری را در دنیای اینترنت تحلیل کنم.

اما تحلیل من از رفتار مردم در قبال رسیدن به شهرت در سوشال مدیا چیست؟

من در این مدت به جای اینکه به استوری‌های او بخندم یا فقط وقت ارزشمندم را با رد کردن و دیدن پست‌های آیسان تلف کنم به این فکر می‌کردم که چطور توانسته است سوشال مدیا ایرانی را در مشت خود بگیرد. در ادامه مهم ترین دلایل موفقیت و شهرت آیسان را در سوشال مدیا از دیدگاه خودم با شما به اشتراک می‌گذارم.

۱. کیفیت تصویر و محتوا

آیسان تمام ویدیو‌های استوری را با گوشی IPhone 14 ضبط می‌کند. کیفیت خارق‌العاده دوربین آیفون باعث شده است تصویر به بهترین شکل ممکن ضبط شود. پس بدون شک داشتن کیفیت تصویر بالا تاثیر خوبی روی جلب توجه مثبت مخاطبان شما خواهد داشت.

اگر دوست دارید تولید محتوا با IPhone 14 را به صورت حرفه‌ای انجام بدهید، مقاله آموزش استفاده از IPhone 14 برای تولید محتوا را مطالعه نمایید.

۲. ترکیب خلاقانه محتوا توسط آیسان اسلامی-Aisan Eslami

این بلاگر خودش را شبیه به مافیای خطرناک جهان کرده است. اما با لهجه شیرین خودش طنز جذابی را در محتوای استوری گنجانده است. همچنین بدن ورزشکاری و متناسب آیسان باعث شده است یک ترکیب غیر منطقی اما جذاب ایجاد کند.

به همین دلیل دنبال کردن فردی که بسیار فعال است، انرژی خوبی دارد، شما را می‌خنداند، یک ایرانی بازیگوش است که در آمریکا زندگی لاکچری دارد و همچنین شبیه به مافیای خطرناک است برای شما جذاب است.

این ترکیب معمولاً در بسیاری از برندهای خوب و افراد مشهور دیده می‌شود. مثل پشمک حاج عبدلله که پشمک که یک خوراکی بامزه است را با حاج عبدالله ترکیب کرده است.

۳. استمرار در تولید محتوای آیسان اسلامی

یکی از اصلی‌ترین دلایل موفقیت آیسان استمرار بوده است. از یکی از طرفداران آیسان که خودش هم در اینستاگرام فعال است شنیدم که می‌گفت:«آیسان از سال ۲۰۱۵ در اینستاگرام فعال بوده است و ۲۰۲۳ به چنین شهرتی رسیده است.» من صحت این ماجرا را نمی‌دانم.

ولی اطمینان دارم استمرار در تولید محتوا یکی از بخش‌های اصلی موفقیت در این کار است. اگر دوست دارید تولید محتوا را از صفر یاد بگیرید به صفحه آموزش تولید محتوا سر بزنید.

۴. استایل ورزشکاری و جذاب

آرزوی اکثر پسران جوان این است که بدن ورزشکاری و متناسب داشته باشند. آیسان با نمایش اندام زیبای خودش در وایرال شدن در اینستاگرام را عملی کرده است. تازه او ورزشکاری است که مردم را می‌خنداند. سهیل سنگرزاده هم از همین مدل ترکیبی به شهرت رسید.

سهیل سنگرزاده ورزشکاری بود که حرف‌های مثبت و انگیزشی‌اش حال مردم را خوب می‌کرد. شما چه ترکیبی برای جذب مخاطبان دارید؟ آیا به اندازه کافی جذاب است یا نه؟

۵. زندگی لاکچری در یکی از زیباترین کشورها

اکثر جوان‌های ایرانی زندگی در آمریکا را دوست دارند. آمریکا معمولاً از لحاظ شهرسازی و مناظر طبیعی بسیار زیباست. نمایش این تصاویر از لنز حرفه‌ای آیفون هر بیننده‌ای را مجذوب می‌کند. آیسان هم با صحبت‌های بانمک خودش، لذت دیدن این مناظر را دو چندان می‌کند.

جمع بندی

آیسان اسلامی معروف به پسر شاه با خلاقیت بالا، کیفیت محتواهای خوب و استمرار روزانه توانسته است مخاطبان بسیاری را در اینترنت به دست آورد. با توجه به اینکه اقتصاد کنونی، اقتصاد توجه است آیسان می‌تواند در ادامه پلن‌های درآمدی متعددی از این راه داشته باشد.

تمرین مقاله رسیدن به شهرت در سوشال مدیا

به صفحه اینستاگرامی بلاگر‌های مشهور سر بزنید. صحبت‌های این بلاگرها را تحلیل کنید و ببینید اگر شما بخواهید در اینستاگرام به شهرت برسید باید با الهام گرفتن از آن‌ها چه روشی را در پیش بگیرید. همچنین بنویسید بعد از رسیدن به مخاطب زیاد چه پلن‌هایی برای کسب درآمد خود دارید.

با عشق و احترام

رضا محمدی

محتواگرشو

این مقاله رو دوست داشتی؟

رضا محمدی
دبیرستان رشته ریاضی فیزیک خوندم و دانشگاه رشته من آی تی بود.تو شغل پرورش اسب ، طراحی دکوراسیون و خدمات رایانه ای بودم ولی احساس می کردم حالم خوب نیست.چون خجالتی بودم و اعتماد به نفس نداشتم.کلی طول کشید تا اعتماد به نفسم رو به دست آوردم و فهمیدم شغل و رسالت من آموزش دادن به مردمه.

دیدگاهتان را بنویسید