راهنمای استفاده از سایت

وبسایت محتواگرشو علاوه بر دارا بودن اطلاعات کامل از جمله ویدیو‌های آموزشی، مقالات و دوره‌های آموزشی رضا محمدی، امکاناتی اختصاصی برای محتواگران و علاقمندان به مسیر رسیدن به خودشناسی و درآمد بالا به کمک تولید محتوا فراهم می‌کند.

لازمه استفاده از امکانات سایت ابتدا عضویت در سایت است،‌ پس از تکمیل فرم عضویت در سایت محتواگرشو یک ایمیل تایید برای شما ارسال می‌شود. در این ایمیل کدی وجود دارد که شما در محل خواسته شده وارد می‌کنید و سپس می‌توانید از امکانات سایت استفاده کنید.

عضویت در سایت به معنای این است که شما یک محتواگر حرفه‌ای هستید و آماده اید تا تمام امکانات سایت را برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید.

مهم ترین مزیت عضویت در سایت امکان نظر گذاشتن در سایت است.

از آن جایی که سایت محتواگرشو یکی از پربازدید ترین سایت‌های آموزشی ایران است با فعالیت در این سایت به عنوان یک محتواگر فعال دیده می‌شوید و به سوالات شما پاسخ داده می‌شود.

از دیگر مزایای عضویت در سایت این است که شما زودتر از دیگران از دوره‌ها و رویدادهای حضوری و آنلاین محتواگرشو باخبر می‌شوید. و این یعنی شما نسبت به عموم مردم در اولویت هستید. همچنین شما با وارد کردن اطلاعات دقیق خودتان این امکان را به ما می‌دهید تا شرایط ویژه‌ای را برای شما تدارک ببینیم.

به شما امکان استفاده از خدمات خاصی را در برند محتواگرشو می‌دهد که عموم مردم امکان استفاده از آن‌ها را ندارند.

برای دریافت امتیاز روش‌های مختلفی در سایت محتواگرشو وجود دارد. به مرور این روش‌ها زیاد تر می‌شود و راحت تر می‌توانید امتیاز کسب کنید. از طریق نظر گذاشتن روی مقالات و ویدیو‌های آموزشی، شرکت در دوره‌ها و یا با معرفی محتواگرشو به دیگر افراد مشتاق آموزش می‌توانید امتیاز به  دست آورید.

البته برای تبدیل شدن به محتواگر برتر و یا محتواگر VIP به میزان مشخصی از امتیاز و فعالیت‌های خاصی نیاز دارید. البته به نسبت درجه و اعتباری که در محتواگرشو کسب می‌کنید خدمات متنوع و ارزشمندی دریافت خواهید کرد. 

محتواگر برتر کسی است که دائماً در دوره‌ها و رویداد‌های محتواگرشو شرکت می‌کند و رد پای او در اکثر دوره‌ها و فعالیت‌های غیر رایگان آموزشی سایت محتواگرشو دیده می‌شود.

 

در حال حاضر محتواگر برتر با شرایط زیر مشخص می‌شود:

سیستم سایت محتواگرشو نیمه هوشمند است و برای مدیریت آن رضا محمدی شرایط خاصی را تدارک دیده است. آمار فعالیت‌های شما در سایت(کامنت‌ها و نظرات مفید و ارزشمند شما)، آن دسته از کامنت‌های شما که مورد علاقه دیگر کاربران است، تعداد دفعاتی که در رویداد‌های حضوری و آنلاین محتواگرشو شرکت می‌کنید، تعداد دوره‌هایی که در آن شرکت می‌کنید و تمرینات دوره را به خوبی انجام می‌دهید، تعداد دفعاتی که در سایت لاگین می‌کنید و از خدمات آن استفاده می‌کنید، کمک به تیم محتواگرشو در مدیریت و ایده پردازی سایت و تاریخ عضویت شما در سایت به صورت سیستمی استخراج می‌شود و مدیر سایت با توجه به تمام موارد لیستی از محتواگران برتر را ارائه می‌کند. ما کسانی که یک بار به عنوان محتواگر برتر انتخاب شده باشند را به صورت دستی از لیست خارج می‌کنیم تا فرصت برای انتخاب محتواگران جدید فراهم شود. به بیانی دیگر اگر یک بار محتواگر برتر شده باشید، ما شما را وارد لیست محتواگران برتر می‌کنیم و در برسی‌های بعدی محتواگران سایت شما برسی نمی‌شوید تا فرصت بیشتری در اختیار سایرین قرار بگیرد.

 

حضور در رویداد‌ها و دوره‌ها

هنگام انتخاب محتواگر برتر ما می‌توانیم لیست تمامی دوره‌هایی که شما در آن شرکت داشته اید را ببینیم.

برای اینکه شانس بیشتری برای شرکت در دوره‌ها و رویداد‌های بعدی داشته باشید لطفاً اطلاعات خود را در بخش عضویت در سایت به درستی وارد کنید. نکته مهم اینجاست که دفعات شرکت در رویداد‌ها و دوره‌ها جزو امتیازات سایت شما محسوب نمی‌شود. بلکه فقط شانس شما برای دریافت خدمات بهتر در دوره‌ها و پروژه‌های محتواگرشو را افزایش می‌دهد.

 

میزان امتیاز برای محتواگر برتر

کسب حداقل امتیاز شرط انتخاب شدن به عنوان محتواگر برتر است. حداقل امتیاز برای قرارگیری در لیست محتواگران برتر ۱۴۰ امتیاز می‌باشد، اما بالاتر بودن امتیاز شانس شما را افزایش می‌دهد.

 

فواصل فعالیت در سایت

امکان دارد محتواگری یک روز قبل از شروع ثبت نام دوره‌ها فعالیت زیادی در سایت داشته باشد و امتیاز خود را تا ۳۵۰ امتیاز برساند. با وجود امتیاز بالای این محتواگر در سایت این شخص در لیست محتواگران برتر قرار نمی‌گیرد. چون عملاً فعالیت زیادی نداشته است و صرفاً یک روز قبل از ثبت‌نام برای دریافت خدمات خاص محتواگران برتر فعالیت کرده است.

 

رای به نظرسنجی‌ها و ایده‌های مفید در محتواگرشو

آگاهی از نظرات و دیدگاه‌های شما در نظرسنجی‌های سایت یکی از مهم ترین فاکتورها برای وارد شدن به لیست محتواگران برتر است. همچنین ایده‌های شما برای پیشرفت محتواگرشو قطعاً توسط تیم محتواگرشو و رضا محمدی دیده می‌شود و شانس زیادی برای شما به همراه دارد.

 

نظرات شما در محتواگرشو

محتواگرشو، یک پلتفرم محتوا محور است و تقریباً یک روز در میان می‌توانید شاهد ارائه محتوای جدید در این پلتفرم باشید. نظرات شما نه تنها به یادگیری بهتر و بیشتر خودتان کمکم می‌کند، بلکه به افزایش کیفیت محتواهای بعدی و افزایش میزان تعامل محتواگرشو کمک می‌کند.

هنگام تصمیم گیری برای انتخاب محتواگران برتر رضا محمدی همواره توجه بسیار زیادی به کیفیت و کمییت کامنت‌ها و نظرات محتواگران دارد. پس همواره در بخش نظرات محتواهای سایت فعال باشید.

 

نظرات لایک شده

در صورتی که نظر شما بسیار ارزشمند و دارای محتوای آموزشی باشد رضا این نظر را لایک می‌کند، و همچنین لایک رضا در کنار بقیه کاربران سایت، شانس خود را برای محتواگر برتر شدن بالا ببرید.

 

کمک به مدیریت سایت

برای اینکه بتوانید در مدیریت سایت کمک کنید در ابتدای کار می‌توانید به سوالات دیگر کاربران در بخش نظرات پاسخ بدهید و کار ادمین سایت را آسان تر کنید. ولی بعد از اینکه محتواگر برتر شدید می‌توانید خودتان به عنوان یک نویسنده و تولید کننده محتوا در محتواگرشو فعالیت کنید.

 

تاریخ عوضیت شما در محتواگرشو

در حین برسی فعالیت شما در محتواگرشو زمان عضویت شما اهمیت دارد. مثلاً اگر یک روز قبل از برگزاری یکی از دوره‌ها در سایت ثبت‌نام کنید و فعالیت زیادی داشته باشید، به عنوان محتواگر برتر شناخته نمی‌شوید. برای انتخاب شدن به عنوان محتواگر برتر باید به صورت مستمر و منظم در سایت فعالیت کنید.

 

نکته ۱:اگر شما به عنوان محتواگر برتر انتخاب شوید از طرف پشتیبانی یک پیامک دریافت می‌کنید و برای تکمیل شدن فرایند انتخاب شما باید تمام مراحل خواسته شده در پیامک را انجام دهید و عدم دریافت پیامک به این معنی است که شما به عنوان محتواگر برتر انتخاب نشده‌اید.

 

نکته ۲:در حال حاضر برای شرکت در پروژه‌های محتواگرشو فقط از محتواگران برتر استفاده می‌کنیم.

 

بعد از انتخاب شما به عنوان محتواگر برتر به پاس تقدیر از فعالیت‌ها و خدمات شما امکاناتی از جمله تخفیف روی دوره‌ها و رویدادها، استفاده از شما برای پروژه‌ها به منظور کسب درآمد شما و همچنین خدمات خاص دیگر که به مرور در سایت اضافه می‌شود برای شما در نظر گرفته می‌شود.

به طور خلاصه «محتواگر VIP» فرصتی است که به کمک آن می‌توانید با شرایط مناسب تری نسبت به دیگران از امکانات و خدمات سایت محتواگرشو (برای مثال خرید دوره‌های آموزشی) استفاده کنید.

برای تبدیل شدن به «محتواگر VIP» در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید، ابتدا باید محتواگر برتر باشید.

 

شرایط رسیدن از محتواگر برتر به محتواگر VIP

۱. ابتدا باید ۳ ماه از تبدیل شدن شما به محتواگر برتر گذشته باشد.

۲. حداقل ۷ محتوای سئو شده برای سایت محتواگرشو نوشته باشید که بیشتر از ۷ کامنت دریافت کرده باشد.

۳. حداقل در یک پروژه از محتواگرشو به صورت موفقیت آمیز مشارک داشته باشید.

۴. در بیش از ۳ دوره از محتواگرشو شرکت کرده باشید و به صورت فعالانه تمرینات دوره‌ها را انجام داده باشید. به صورتی که کوچ‌های دوره شما را تایید کنند.

۵. رزومه‌‌ی شما به دست ما برسد و رضا این روزمه را تایید کرده باشد.