دیلرن | نویسنده شو

سبد خرید
0

داستان من , دوره آموزش نویسندگی کمپین نویسندگان حرفه‌ای

۳ داستان زیر را به دقت بخوانید و ببینید کدام یکی از این داستان ها شما هستید؟

tikداستانی که شروع کرده‌بودم در زمین و هوا معلق مانده‌بود. شخصیت‌ها مات و مبهوت در عرصه‌‌ای که من خلق می‌کردم در حال رفت و آمد بودند اما هدف خاصی نداشتند. کلمات روی‌هم تلنبار می‌شدند و تعدادشان هروز بیشتر می‌شد. اما هنوز اتفاقی که خودم را به وجد بیاورد در شُرُف وقوع نبود. من مانده‌بودم و یک جهانِ خالی از شگفتی. به‌مرور از سر زدن به دنیای کوچک خودم خسته شدم. بیشتر از یک ماه بود که سراغ داستانم را نگرفته و حالا شک داشتم اگر قصد ادامه دادنش را داشته‌باشم، حتی اسم شخصیت‌ها را به یاد بیاورم.

tikنویسندگی علاقه مظلومی بود که در قلبم شکل گرفت و هرگز نتوانست صدای خود را به لحنی رسا به گوش مغزم برساند. نوشتن به من احساس زنده و پویا بودن می‌داد اما حالا به حدی در غبار روزمرگی‌هایم فرو رفته‌بود که نمی‌توانستم آن را از دل عادات روزانه خود بیرون بکشم. گرفتاری‌ها اجازه نمی‌داد زمانی از روز را برای این‌علاقه صرف‌کنم.

tikذهنم از اطلاعاتی که هرروز دریافت می‌کردم پر می‌شد. به‌مرور آنقدر مطلب می‌خواندم و با موضوعات تازه مواجه می‌شدم که دیگر نمی‌توانستم آنها را در مغز خودم طبقه‌بندی کنم. اولویت‌ها مختلفی که برای خود تعریف کرده‌بودم سبب شده‌بود پرشِ‌ذهنی داشته و حفظ تمرکز برایم بسیار مشکل شود. پرونده‌های باز فکرم را مغشوش ساخته و مانع از این می‌شد که بتوانم خودم را به خوبی ارزیابی کنم. نیاز به خلوتی داشتم که در کنار کارهای روزمره موفق شوم کمی آرام و متمرکز به دغدغه‌های درونی خود بیشتر بیندیشم.

کدام‌یک از قصه‌های بالا داستان شماست؟

اگر شما نیز در پیِ التهاب و استرس روزهای پرمشغله از علاقه به نوشتن دور می‌شوید و تمایل دارید:


tik هرروز بنویسید
tik براساس برنامه‌ای از پیش‌تعیین‌شده بنویسید
tik تمارینی که برای تقویت قلم شما لازم است انجام بدهید
tik به طرح مناسبی برای نوشتن رمانتان برسید
tik در کنار نوشتن کتاب خودآگاهی پیدا کرده و به نقاط ضعف و قوت شخصیت خود دست یابید،

در دوره «کمپین نویسندگان حرفه‌ای» با ما همراه شوید.

tickنوشتن متن بر اساس مطالب روانشناسی و علمی

tick مهم‌ترین اصول و قواعد نویسندگی به شما آموزش داده می‌شود.

tick کوچ دوره در کنار شماست تا با عادت سازی صحیح التزام خود را به نوشتن حفط بفرمایید
tick جلسات دوره در پلتفرم «spot player» ارائه می‌شود تا شما بتوانید در هرساعتی از روز که طمأنینه و آرامش بیشتری دارید آنها را مشاهده نمایید.
tick در هرجلسه تکلیفی عملی ارائه خواهد شد تا تسلط شما بر بحث آزموده شود.
tick هرتکلیف توسط مدرس به شکل دقیق و جزئی بررسی خواهد شد و بازخوردهای لازم را خواهید گرفت.
tick آموزش‌های این دوره با مثال‌هایی از آثار بزرگ جهان در عرصه سینما و ادبیات تبیین می‌شود تا شما با دیدن مثال‌ها مفاهیم را بهتر بیاموزید و راحت‌تر بتوانید اجرایی کنید.
tick در این دوره علاوه بر نویسندگی می‌توانید بر معضلاتی که در مسیر تمرکز بر آموزش خویش دارید، غلبه کنید. مدرس به شما کمک می‌کند تا بر اهمال‌کاری غلبه کنید.
tick کمپین نویسندگان حرفه‌ای به شما می‌آموزد تا تیغِ‌تیز کمال‌گرایی را با عمل‌گرایی کند کرده و بتوانید آن را به زمینه رشد خود بدل سازید.
tickدر طی دوره مدرس به شما می‌آموزد تا بر اساس عادت‌سازی برای تقویت قلم و استمرار در نویسندگی برنامه‌ریزی دقیقی بر اساس شخصیت خودتان داشته‌باشید.
tickدغدغه اعضای تیم «محتواگرشو» تکمیل کتاب شما در بهترین سطح و کیفیت ممکن است. چنانچه به همراه آموزش‌های مدرس پیش بروید، با تسلط کامل بر شخصیت‌های داستان می‌توانید رمان خود را زودتر از آنچه تصور کنید به اتمام رسانید.
tickبا ثبت‌نام در کمپین نویسندگان حرفه‌ای عضوی از تیم ما خواهید بود. به همین دلیل دسترسی شما به آموزش‌های دوره محدودیتی ندارد.

tickبا شرکت در این دوره می‌توانید از مشاوره مدرس بهره برده و پرسش‌های خود را مطرح کنید. پاسخ‌های خود را تا دوازده ساعت بعد از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
tick پرسش‌هایی که مکررا مطرح بشود در عناوین درس قرار گرفته و مدرس به آنها پاسخ می‌دهد.
tickتکنیک‌های نویسندگی مانند شخصیت‌پردازی، فضاسازی، توصیف جزئیات، حادثه‌پردازی و…. در این‌دوره به شما آموزش داده می‌شود.
tickدر کنار آموزش این تکنیک‌ها به دنبال افزایش قدرت تحلیل و اعتماد به نفس شما هستیم. در این دوره با عنایت به آخرین تکنیک‌های برنامه‌ریزی و توسعه فردی به شما کمک می‌کنیم تا کمال‌گرایی را به عمل‌گرایی بدل سازید.

در انتها نیز ذکر این نکته لازم که :

از آنجا که مدرس دوره همواره کنار شماست، می‌توانید اشکالات و ابهاماتی را که در زمینه نوشتن برایتان ایجاد می‌شود، در جریان گذاشته و اجازه ندهید گره‌های ذهنی مانع از ادامه راه شما بشود.

نگاهی به دوره آموزشی نویسندگی کمپین نویسندگان حرفه‌ای

مدرس

رضا محمدی

مخاطب

علاقمندان به یادگیری نویسندگی

زمان برگزاری

آذرماه ۱۴۰۱

سطح

مقدماتی تا پیشرفته

قیمت

تا قبل از سال ۱۴۰۲ فقط ۹۹۰ هزار تومان

مدرس دوره کمپین نویسندگان حرفه ای کیست؟

رضا محمدی

نویسنده کتاب فرصت طلب (اولین کتاب برسی موردی خجالت در جهان)

تولید کننده بیش از ۳ میلیون کلمه محتوای متنی ارزشمند آموزشی

مشاور و کوچ بسیاری از سخنرانان و مدرسان کشور

عضو برتر کتابخانه‌های ملی ایران

فعال فرهنگی کشوری

مشاور و استراتژیست محتوایی چندین برند مطرح آموزشی کشور

 

سوالات متداول

این دوره بر اساس پرفروش ترین رمان ها و کتاب‌های جهان (رمان‌های تالکین و کتاب‌های مالکوم گلدول) و دیگر نویسندگان مطرح جهان روشی منظم و خلاقانه برای نوشتن کتاب به شما آموزش می‌دهد. حتی برای طراحی این دوره از سریال‌های بی نظیری مثل the last of us الهام گرفته شده است.

در این دوره بی نظیر ما فقط بر روی مهم ترین تکنیک‌ها تمرکز کرده ایم. به جای گزافه گویی و مثال از نویسندگان ناموفق، فقط سعی ما مثال زدن از نویسندگان مشهور و پردرآمد بوده است و تمام سعی ما این بوده که شما یک کتاب پر فروش بنویسید. چون در هر صورت هیچ هنری بدون درآمد پایدار نیست.

البته اینطور نیست که شما هیچ آشنایی با نویسندگی نداشته باشید. ولی اگر منظورتان این است که قبلاً کتابی منتشر نکرده اید قطعاً بلکه. شما می‌توانید با آموزه‌های این دوره و تمرین به یک نویسنده چیره دست تبدیل شوید.

بله. اگر مطالب دوره را خوب تمرین کنید به راحتی می‌توانید یک کتاب خوب و پر فروش بنویسید. البته برای فروش بالای کتاب تان باید به اصول فروش هم مسلط باشید. یا اینکه می‌توانید شخصی را استخدام کنید که اثرتان را به فروش برساند.

یک وبلاگ نویس با داشتن یک کتاب خوب می‌تواند جدی تر به بازار نویسندگی فکر کند.

هزینه ثبت نام این دوره اگر با قیمت واقعی ارائه شود بیش از ۱۰ میلیون تومان است. ولی در شرایط فعلی کشور ایران من تصمیم گرفته ام بهترین آموزش‌ها را با هزینه‌ای آماده کنم که افرادی که در شروع کار هستند بتوانند این دوره را تهیه کنند. پس نگران قیمت نباشید. قیمت کنونی دوره که با تخفیف به ۹۹۰ رسیده است، بسیار منصفانه است. می‌توانید جلسه اول را تماشا کنید و خودتان به این قضیه پی ببرید.

خیر. این دوره به مدت ۲ ماه بعد از خرید پشتیبانی دارد و کسانی که به خوبی تمام تمرینات را اجرا کنند و کتاب چاپ شده خود را برای تیم محتواگرشو ارسال کنند یک جلسه مشاوره به ارزش ۱۴ میلیون با شخص رضا محمدی را از محتواگرشو هدیه می‌گیرند.