۷ ابزار رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی

۷ ابزار رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی

تولید محتوا با هوش مصنوعی این روزها ترند اخبار و سایت‌های اینترنتی است. ما هم در محتواگر شو به عنوان مرجع آموزش تولید محتوا به این موضوع می‌پردازیم. البته در محتواگرشو نیت ما این است با معرفی ابزار رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی بتوانیم خلاقیت شما را هم پرورش دهیم.

همچنین تولید محتوا با هوش مصنوعی قرار است به شما کمک کند کیفیت و کمیت محتوای خود را افزایش دهید تا به مخاطبان مورد نظر خود دست پیدا کنید و از مسیر علاقه با کمک تولید محتوا به خودشناسی و درآمد بالا برسید.

البته نیت من فقط معرفی ابزار رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی نیست. بلکه من تمام ابزاری که معرفی می‌کنم را ابتدا تست می‌کنم. اگر مطمعن باشم ابزار مورد نظر کاربردی است و می‌توان در ایران از آن استفاده کرد، سپس آنرا به شما معرفی می‌کنم.

معرفی ۷ ابزار رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی

هم اکنون روز جمعه ۹ تیر است و من در حال نوشتن این مقاله هستم. همچنین در حال جست و جوی چند ابزار رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی هستم تا به شما هم معرفی کنم.

۱. copy AI

بهترین ابزار رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی برای بلاگر

سایت رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی
ابزار رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی

copy AI یکی از بهترین و مشهور ترین سایت‌های تولید محتوا با هوش مصنوعی است. در اکثر مقالات ایرانی و خارجی این ابزار معرفی شده است. نکته اینجاست که من نتوانستم بدون VPN به این سایت دسترسی داشته باشم.

این سایت یک ابزار کاربردی برای تولید محتوا با هوش مصنوعی است. چرا که با چند کلیک ساده می‌تواند مقالات با کیفیت و سئو شده را برای شما تولید کند.

copy AI ابزار رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی است که در سال ۲۰۲۰ ساخته شده است. در حال حاضر این سایت بیش از ۴ میلیون عضو دارد. اعضا آن شامل بلاگرها، کپی رایتر‌ها، اینفلوئنسر‌ها و یا صاحبان آژانس‌های تبلیغاتی و بازاریابی محتوایی هستند.

نکته مثبتی که copy AI نسبت به تولید محتوا با chatGPT دارد این است که به اینترنت متصل است. این سایت برای تولید محتوا علاوه بر دانش خود، از جدید ترین اطلاعات گوگل استفاده می‌کند.

ویژگی‌های کلیدی ابزار رایگان copy AI:

 • جادوگر پست بلاگ و مقاله: این ابزار به راحتی می‌تواند با گرفتن عنوان پست یا کلمه کلیدی در سریع ترین زمان یک مقاله کابردی و سئو شده برای شما بنویسد.
 • ابزار بازنویسی جملات: می‌توانید یک محتوا را به این ابزار بدهید، سپس یک لحن انتخاب کنید تا copy AI آنرا با لحن جدید و مدل جدید بازنویسی کند.
 • استفاده از chatGPT بهبود یافته: این سایت از چت جی پی تی استفاده می‌کند. اما آن را برای تولید محتوا بهینه سازی کرده است.

۲.Writesonic

بهترین ابزار رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی برای حرفه‌ای ها، محتواگران و سئوکاران

رباط رایگان تولید محتوا
نوشتن متن با هوش مصنوعی

Writesonic یک ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی با قابلیت‌های بسیار کاربردی است. بسیار از محتواگران و تولید کنندگان حرفه‌ای محتوا در سراسر جهان از این ابزار استفاده می‌کنند.

به کمک Writesonic می‌توانید هر ماه ۲۵۰۰۰ کلمه را به صورت رایگان تولید کنید. یعنی هر ماه با این سایت می‌توانید ۱۰ مقاله رایگان را برای سایت خود ایجاد کنید. این سایت همچنین ابزار Photosonic را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید به کمک آن تصاویر هنری خلق کنید.

این سایت بیش از ۸۰ قالب محتوایی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا محتوای بهتر و جالب تری خلق کنید.

Writesonic از مدل زبانی GPT-3 استفاده می‌کند و این قابلیت را دارد تا با یک کلیک برای شما محتوا جدید خلق کند.

ویژگی‌های کلیدی Writesonic برای تولید محتوا:

 • بیش از ۸۰ مدل مختلف برای تولید محتوا دارد.
 • محدودیت استفاده از آن نسبت به رقبای خود کمتر است. شما می‌توانید تا ۲۵۰۰۰ کلمه را به صورت رایگان با این هوش مصنوعی تولید کنید.
 • مثل دیگر رقبا از مدل زبانی GPT شرکت Open AI استفاده می‌کند.

3. Simplified

ابزار همه کاره هوش مصنوعی برای تولید محتوا برای محتواگرشویی های عزیز

ابزار همه کاره هوش مصنوعی برای تولید محتوا
ابزار همه کاره هوش مصنوعی برای تولید محتوا

Simplified یک ابزار تولید محتوا با هوش مصنوعی است که می‌تواند به صورت هدفمند و متمرکز محتوا تولید کند. این ابزار هم یک بخش رایگان دارد که ‌می‌توانید در ابتدای کار از آن استفاده کنید.

قابلیت دیگر این هوش مصنوعی برای تولید محتوا این است که می‌تواند یک متن را بازنویسی کند. این هوش مصنوعی قادر است محتوا را با لحن‌های مختلف بنویسد و هر بار تولید محتوای متنی را جذاب تر می‌کند.

ویژگی‌های کلیدی Simplified برای تولید محتوا:

 • تا ۳۰۰۰ کلمه به صورت رایگان محتوا تولید می‌کند.
 • با کمک بخش گرافیک این هوش مصنوعی می‌توانید عکس‌های جذابی برای کارتان خلق کنید.
 • به کمک این هوش مصنوعی برای تمام شبکه‌های اجتماعی پست‌ها محتواها را به صورت منظم و زمانبندی شده منتشر کنید.
 • به کمک بخش صداگذاری خودکار ویدیوهای جذاب و جدید بسازید.
 • به کمک این هوش مصنوعی برای اینستاگرام ریل تولید کنید.

۴.Rytr

بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا برای افزایش سرعت تولید محتوا.

بهترین هوش مصنوعی برای تولید محتوا (رایگان و پولی)
بهترین هوش مصنوعی برای تولید محتوا (رایگان و پولی)

Rytr یکی از بهترین گزینه ها برای تولید محتوا به صورت رایگان است. این هوش مصنوعی می‌تواند سرعت تولید محتوا شما را تا ۱۰ برابر افزایش دهد. از دیگر قابلیت های این هوش مصنوعی چت و جواب دادن به سوالات شما است.

همچنین هوش مصنوعی Rytr به شما کمک می‌کند محتوای خود را خلاصه کنید. این هوش مصنوعی در حال حاضر حدود ۱ میلیون کاربر دارد.

همچنین این هوش مصنوعی برای تولید محتوا از یک فرمول خاص استفاده می‌کند که توسط کپی رایترها مورد تایید قرار گرفته است و می‌تواند بازخورد محتوای شما را افزایش دهد.

5. Writecream

یک تولید کننده محتوای هوش مصنوعی که به صورت رایگان در خدمت شما محتواگرشویی های عزیز می‌باشد.

نوشتن متن با هوش مصنوعی
تولید محتوا با هوش مصنوعی

هوش مصنوعی Writecream قادر است مقدار زیادی محتوای متنی تولید کند و مانند یک ویرایشگر متن همچون گوگل داکس می‌توانید متن‌های تولید شده توسط آن را ویرایش کنید.

همچنین هنگام انتخاب بخشی از متن گزینه‌های مختلفی مثل «بسط دادن» ، «بازنویسی» و غیره را در اختیار شما می‌گذارد تا محتوای بهتری تولید کنید.

علاوه بر مقالات می‌توانید از Writecream برای نوشتن متن‌های تبلیغاتی استفاده کنید. اگر در بخش تبلیغات متنی فعالیت کرده باشید می‌توانید نوشتن این متن‌ها نیاز به تخصص دارد. برای همین می‌توان از هوش مصنوعی برای نوشتن متن‌های بهتر استفاده کرد.

ویژگی‌های کلیدی هوش مصنوعی Writecream

 • حداکثر ۱۰۰۰۰ کلمه در ماه به صورت رایگان با این هوش مصنوعی محتوا بسازید.
 • محتواهای کوتاه تبلیغاتی و تاثیرگذار را با این هوش مصنوعی تولید کنید.
 • به کمک بخش بازنویسی قسمت‌های مختلف متن خود را بهبود بدهید.
 • این هوش مصنوعی را به راحتی در تلفن‌های هوشمند اندرود و آی او اس استفاده کنید. در واقع یک هوش مصنوعی اندرویدی و هوش مصنوعی IOS است.

6. HubSpot

بهترین ابزار وبلاگ نویسان و کپی رایترها

آموزش رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی
آموزش رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی

HubSpot بیشتر با ابزار CRM خود شناخته می‌شود. ولی در سال 2023 این شرکت یک ابزار هوش مصنوعی را به صورت سراسری عرضه کرده است که می‌تواند به عنوان یک دستیار حرفه‌ای سرعت تولید محتوای شما را افزایش دهد.

نویسندگان و محتواگران می‌توانند با چند کلیک ساده متن‌های تبلیغاتی، ایمیل، مقاله و یا هر متن دیگری را تولید کنند.

برای شروع فقط می‌توانید یک موضوع خاص را به hubspot پیشنهاد بدهید تا با رعایت نکات سئو و همچنین استفاده از تیتر اچ ۱ و غیره یک محتوای ناب به شما تحویل دهد.

برای استفاده از hubspot فقط کافی است در سایت آن ثبت نام کنید و سپس از ابزار هوش مصنوعی آن که اکنون در نسخه بتا است استفاده نمایید.

ویژگی‌های کلیدی هوش مصنوعی hubspot:

 • تحقیق یکپارچه در مورد محتوا و کلمات کلیدی شما.
 • تولید محتوا بر اساس شناخت مخاطب و مشتری شما.
 • بهینه سازی کردن محتوا برای موتورهای جست و جو.
 • گزارش گرفتن برای بررسی بازگشت سرمایه شما از طریق تولید محتوا.

7. Quillbot

بهترین ابزار هوش مصنوعی تولید محتوا برای بازنویسی و تولید محتوای سریع

ابزار رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی
هوش مصنوعی برای خلاصه کردن متن

این پلتفرم هوش مصنوعی به میلیون‌ها نفر کمک کرده است تا محتوای تولید شده خود را بازنویسی و بهبود دهند. امکانات بسیار زیاد این پلفترم از قبیل، بازنویسی، ترجمه، گرامر و غیره امکان خلق بهترین محتوا را به شما می‌دهد.

شما متن خود را وارد این هوش مصنوعی می‌کنید و سپس بهترین متن را چه از لحاظ ویراستاری و چه از لحاظ ترجمه به دست می‌آورید.

ویژگی‌های هوش مصنوعی quillbot:

 • بهبود واژگان و ویراستاری متن‌ها.
 • ابزار خلاصه نویسی که متن شما را به بهترین شکل ممکن خلاصه می‌کند.
 • استفاده از کلمات مترادف که باعث می‌شود پینشهادات بهتری را در متن ارائه کند.
 • این هوش مصنوعی اشتباهات رایج گرامری را در متن شناسایی می‌کند و آن‌ها را اصلاح می‌کند.
 • این هوش مصنوعی با ابزارهای ماکروسافت و گوگل سازگاری دارد و به همین جهت کار شما را راحت تر می‌کند.

ابزار رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی چیست؟

ابزار رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی قدرتی عظیم را در اختیار شما قرار می‌دهد. من امروزه فقط با کمک هوش مصنوعی کاری را انجام می‌دهم که قبلاً با ۸ نیروی کارآزموده تولید محتوا قادر به انجام آن نبودم. چرا که هوش مصنوعی کارهای تکراری و روتین را با سرعت بسیار زیاد انجام می‌دهد.

همچنین اگر در استفاده از هوش مصنوعی حرفه‌ای باشید می‌توانید به راحتی می‌توانید خلاقیت را به کار خود اضافه کنید و محتوایی بسازید که مشابه آن هیچ جایی پیدا نمی‌شود.

نکته جذاب ماجرا این است که هوش مصنوعی می‌تواند به کمک آموزش سئو مخاطبان بسیار زیادی را به صورت رایگان به سایت شما بیاورد. یا اگر سئوکار و محتواگر هستید می‌توانید در پروژه‌های خود به کمک هوش مصنوعی نتایج بسیار بهتری را به دست بیاورید و مشتریان خودتان را راضی نگه دارید.

نتیجه گیری: بهترین ابزار رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی چیست؟

تمام سایت‌هایی که معرفی کردم رایگان هستند. ولی مشکلی که برای استفاده از آن‌ها وجود دارد محدودیت استفاده است. البته من مخالفتی با خرید نسخه پیشرفته این هوش های مصنوعی ندارم. ولی با توجه به ارزش بسیار پایین پول ایران نسبت به دلار شما باید هزینه بالایی را برای تهیه اشتراک بپردازید.

به جای همه این کارها توصیه می‌کنم از هوش مصنوعی chatGPT ، هوش مصنوعی گوگل و هوش مصنوعی بینگ به صورت رایگان استفاده کنید.

این مقاله رو دوست داشتی؟

رضا محمدی
دبیرستان رشته ریاضی فیزیک خوندم و دانشگاه رشته من آی تی بود.تو شغل پرورش اسب ، طراحی دکوراسیون و خدمات رایانه ای بودم ولی احساس می کردم حالم خوب نیست.چون خجالتی بودم و اعتماد به نفس نداشتم.کلی طول کشید تا اعتماد به نفسم رو به دست آوردم و فهمیدم شغل و رسالت من آموزش دادن به مردمه.

دیدگاهتان را بنویسید