نقد سریال روان درمانگری (Shrinking) | برسی نکات مهم این سریال | 2023 shrinking

نقد سریال روان درمانگری (Shrinking)

سلام به شما محتوا گران عزیز . به سایت محتواگرشو خوش آمدید. در این مقاله قرار است به نقد سریال  روان درمانگری (Shrinking) بپردازیم.

 پس در نقد سریال روان درمانگری (Shrinking) (+) ،برسی مفهوم خاص این سریال همراه ما باشید.

اگر دوست دارید این سریال برای شما اسپویل نشود لطفا سریال  روان درمانگری را تماشا کنید و سپس نقد سریال روان درمانگری (Shrinking) را بخوانید .

نقد سریال روان درمانگری (Shrinking)
نقد و بررسی سریال کوتاه روان درما

توضیحاتی در رابطه با سریال روان درمانگری | نقد سریال روان درمانگری (Shrinking)

سریال روان درمانگری (Shrinking )یک سریال کمدی درام است که از اپل تی وی عرصه میشود و اهمیت سلامت روان و تاثیر غم شدید را در زندگی ما نشان میدهد .

روان درمانگری یک سریال مثبت درام و پر از حس خوب است .

داستان درباره یک مرد مست و خسته است که بعد از یک شب همراه با پارتی شبانه و مزاحمت برای همسایه هایش در حال که صبح همراه با چهره افسرده به سمت اتاق تراپی میرود و با وارد شدن و نشستن کنار مردی که بنظر تراپیست میآید شروع به صحبت کردن میکند و میگوید: ( استیون امروز چی ذهنت را مشغول کرده است؟) و ما متوجه میشویم که مرد تراپیست داستان است.

اولین چیزی که می‌توانم در مورد این سریال بگویم این است که حال خودش خوب است و حال خوبی را انتقال میدهد همه ی کاراکترها تقریباً یک اندوهی را همراه خودشان دارند اما تا ذره ای غم در سریال تعریف میشود همیشه یک نکته مثبت اتفاقات مثبت نشان داده میشود تا غرق اندوه نشویم و حس بدی نداشته باشیم .

 افراد و کنار هم قرارگیریشون و تلاششون برای اینکه به همدیگر کمک بکنند حال خودشان را  خوب می‌کند .

سریال پیام خوبی را به ما نشان میدهد که اگر ناراحت هستی علت غم خودت را پیدا کن تا بتوانی حال خوبی را داشته باشی.

و مدام یک جمله ی خیلی مهم  به ما نشان میدهد (کمک کن بدون توقع تا حال خودت خوب شود ) این موضوع مثل یک زنجیره انسانی است که هر چه انسان‌ها به هم بیشتر کمک می‌کنند بیشتر به خودشان کمک میشود .

نقد سریال روان درمانگری (Shrinking)
معرفی سریال روان درمانی (Shrinking)

معنی پوستر این سریال چیست ؟ | نقد سریال روان درمانگری (Shrinking)

حتی پوستر سریال هم این معنی را به ما می‌رساند کاراکتر پال را نشان میدهد که سعی میکند تا لبخندی به لبان جیمی بیاورد در حالی که خودش غمگین است .

پال میخواهد که به جیمی کمک کند و همچنین به کسانی که جیمی به انها کمک میرساند هم کمک کند.

بیشتر که دقت می‌کنیم متوجه خواهیم شد کهمگاه آنها به ماست  و آنها در حالی که درون سریال به هم کمک میکنند به نظر میرسد که میخواهند ما هم حال بهتری داشته باشیم.

در این سریال مقوله درمان از طریق درمان را به ما نشان می‌دهد که به این معنی است که فرد در حالی که به دیگران کمک می‌کند خودش هم با حرف‌هایی که رد و بدل می‌شود بتواند بر مشکلات زندگی اش غلبه کند و حال خوبی داشته باشد. و در اینجا باز هم به جمله (کمک کن تا حال خودت خوب شود )برمیگردیم.

معنی پشت تیتراژ سریال چیست؟ | نقد سریال روان درمانگری (Shrinking)

تیتراژ سریال هم بر اساس همین مقوله است یک نفر که پرچمی قرمز به دست دارد به عنوان راهنما راه درست را به دیگران نشان می‌دهد و سعی می‌کند که به هر طریقی که می‌تواند راه درست را به دیگران نشان بدهد و از موانع بگذرد .

در این میان بعضی افراد به راه اشتباه می‌روند و بعضی به چاله‌ای که خودشان درست کرده‌اند می‌افتند اما در این میان شخصی است که به آنها کمک می‌کند و آنها را از چاله بیرون میآورد.

آنها به هم کمک می‌کنند و به هر طریقی که شده سعی  می‌کنند از این هزارتو بیرون بیایند.

نقد سریال روان درمانگری (Shrinking)
نگاهی به سریال Shrinking

ویژگی مهم این سریال چیست؟ | نقد سریال روان درمانگری (Shrinking)

یکی از ویژگی‌های سریال رک بودن است و بسیار رک و مستقیم حرف خود را میزند در این سریال سعی شده است که مسائل و چالش ها و مشکلات زندگی آمریکایی‌ها را برسی  کند و راه حل هایی برای انها ارائه داده شود .

در این سریال به عمق خانواده ها ورود کرده و مسائلی که وجود دارد را مطرح میکند مثل از دست دادن عزیزان ، بلوغ ، اسیب های بعد از جنگ ، ارتباط بین همسایه ها  و روز های پایانی زندگی یک پیرمرد که دوست دارد در کنار خانواده اش باشد.

یکی از مهمترین ویژگی‌های سریال این است که نیاز نیست شخصیت محوریشو بپذیریم و آن را قبول کنیم کاراکتر جیمی  لرد وایب و حس خوبی را انتقال میدهد و پر از انرژی مثبت است و مخاطب را به خود جذب میکند.

نمره های این فیلم هم از نظر مردم و هم از نظر منتقدان 80 درصد بوده

این سریال یک مجموعه جمع و جور کم هزینه و  شیرین است و دیالوگ های مورد پسندی دارد.

با تشکر از شما که در نقد سریال روان درمانگری (Shrinking) همراه ما بوده اید.

این مقاله رو دوست داشتی؟

BENIZ وب‌سایت
سلام، من زینب زینعلی یک محتواگر هستم و قرار است در بخش تحلیل فیلم و سریال محتواگرشو(یادگیری از فیلم) فعالیت میکنم. مردم اغلب فیلم می‌بینن، اما من آن را نگاه می‌کنم. با من باش تا بتونی از دیدن فیلم لذت بیشتری ببری.

دیدگاهتان را بنویسید