نقد سریال ربودن (Hijack) | برسی و موشکافی قسمت هفتم | Hijack 2022

نقد سریال ربودن (Hijack)

سلام به شما محتوا گران عزیز . به سایت محتواگرشو خوش آمدید. در این مقاله قرار است به نقد سریال ربودن (Hijack) بپردازیم. پس در نقد و برسی سریال ربودن همراه ما باشید.

من در نقد سریال ربودن (Hijack) (+) تمام نکات این قسمت از سریال  را به زبان ساده توضیح و برسی میکنم  .

پس در ری اکت به قسمت هفتم ( اپیزود پایانی ) سریال ربودن همراه ما باشید

نقد سریال ربودن (Hijack)
نقد و بررسی سریال هایجک (Hijack)

موشکافی قسمت آخر سریال ربودن| نقد سریال ربودن (Hijack)

در قسمت قبل دیدیم که ارگارد پیامی ارسال کرد و در این قسمت متوجه میشویم که آن شخص آماندا بوده و پیام برای اجرا شدن قسمت دوم نقشه بوده و ادگار و جانسن میخواستند که مسیر حرکت هواپیما را بخاطر اهداع مالی و بدست آودن پول تغیر بدهند واین تصور را اسجاد کنند که هواپیما میخواهد در مرکز لندن سقوط کند .

حتی هواپیما ربا ها هم از نقشه دوم اطلاعی نداشتند و آماندا را نمیشناختند .

ممکن است شما در قسمت قبل فکر کرده باشید که آماندا نسبتی با ادگار داشته باشد آما اینطور نبود و آماندا فقط از طرف آنها تهدید شده بود تا اینکار را برای آنها انجام دهد .

و حتی الک هم که ما فکر میکردیم سردسته هواپیما ربا ها باشد و برای همین به آنها کمک کرده هم یکی  از اشخاصی بود که تهدید شده بود تا این عمل را انجام دهد و در واقع فقط یک قربانی بوده است و درست همین اتفاق برای نیلا و خانواده اش افتاده بود.

نقد سریال ربودن (Hijack)
موشکافی سریال ربودن قسمت 7

جمع بندی کلی داستان ربودن |  نقد سریال ربودن (Hijack)

ادگار  و جان میخواستند که با نقشه ی این هواپیما ربایی از زندان آزاد شوند ولی تنها هدف آنها آزادی نبوده و میخواستند که از طریق معامله ای که الک در قسمت اول سریال در بازار سهام انجام داده و از طرفی دیگر دلوین از یک خبر نگار میخواهد که اخبار مخفی پروازی که ربوده شده را پخش کند و با پخش شدن این خبر قیمت سهام شرکت هواپیماییی  و بیمه ای که خط هواپیمایی را پوشش میدهد به طرز چشمگیری پایین میآید و با این کاهش قیمت ادگار و جان که خلاف این را شرط بسته اند سود زیادی میکنند.

و به این معنی است که اگر این هواپیما سقوط کند یا اتفاق بدی برایش رخ بدهد باعث کم شدن قسمت سهامش میشود و هر مقدار که قیمت سهام پایین تر بیاید سود ادگار  و جان بالاتر میرود.

اگر به آماندا در قسمت های قبل دقت کنید میبینید که جایی که اینترنت کل هواپیما را قطع کرده بودند آماندا از سم درباره اینترنت میپرسد و استرس داشته که اگز اینترنت قطع باشد چطور میتواند پیام های ادگار را دریافت کند و به آنها پاسخ دهد .

نقد سریال ربودن (Hijack)
نقد و موشکافی اپیزود ششم سریال ربودن

نقشه ادگار و جان چه بود ؟ |  نقد سریال ربودن (Hijack)

ادگار  و جان تمام نقشه ها را با هم کشده بودند و شخصی که در قسمت قبل راه را بسته بود هم یکی از افراد آنها بود و باهم دیگر همدست بودند.

اما ادگار از این همه سودی که کرده طمع میکند و میخواسته که پول بیشتری بدست بیاورد و این درحالی است که جان میخواهد هر چه زود تر فرار کند تا دوباره دستگیر نشود .

جان و مردی که در قسمت قبل راه را بسته بود نقشه دیگری داشتند و میخواستند که با کشتن ادگار پول بیشتری بدست بیاورند و با دیر کردن ادگار و معطل کردن آنها نقشه خود را جلو میاندازند تا که بتوانند خیلی زود تر فرار کنند.

از طرفی دیگر ادگار قرار بود که در موقییت مناسب به آماندا پیام بدهد و  از این طریق به او بگوید که هواپیما را فرود بیاورد و در عیر این صورت هواپیما سقوط میکرد  و با مرگ ادگار همه چیز در تیم کنترل ترافیک هوایی به هم بخورد و مقامات کشور از این موضوع بترسند .

برسی و موشکافی سریال ربودن اپیزود آخر |  نقد سریال ربودن (Hijack)

ما در این فیلم شاهد مذاکره کردن سم بودیم اما در این قسمت دیدیم که الیس کسی بود که با سم حرف زد و سم را قانع کرد که حقیقت را بگویند و به آماندا فهمانند که در هر صورت و با هر تصمیمی که داشته باشی آنها دختر تو را میکشند .

با فرار جان و اینکه دیگر به موضوعات غیر مهم توجه نداشته باشند دختر آماندا آزاد شد و زنده ماند .

وقتی کای را در خانه سم پیدا کردند با تماسی که با دنیل داشت گفت که حالش خوب است و با دوچرخه ای که تازه خریده خیلی زود به خانه برمیگردد .

اگر به این حرف کای توجه داشته باشید او یک دوچرخه ثابت داشت و با همین موضوع دنیل فهمید که کای در خطر است و رفتند تا او را نجات بدهند  و این موضوع باعث شد که رابطه دنیل و کای بهتر بشود .

نقد سریال ربودن (Hijack)
نقد و موشکافی اپیزودآخر سریال ربودن

با تشکر از شما که در نقد سریال ربودن (Hijack) اپیرود پایانی همراه ما بودید .

این مقاله رو دوست داشتی؟

BENIZ وب‌سایت
سلام، من زینب زینعلی یک محتواگر هستم و قرار است در بخش تحلیل فیلم و سریال محتواگرشو(یادگیری از فیلم) فعالیت میکنم. مردم اغلب فیلم می‌بینن، اما من آن را نگاه می‌کنم. با من باش تا بتونی از دیدن فیلم لذت بیشتری ببری.

دیدگاهتان را بنویسید