نقد سریال ربودن (Hijack) | برسی و موشکافی قسمت ششم | Hijack 2022

نقد سریال ربودن (Hijack)

سلام به شما محتوا گران عزیز . به سایت محتواگرشو خوش آمدید. در این مقاله قرار است به نقد سریال ربودن (Hijack) بپردازیم. پس در نقد و برسی سریال ربودن همراه ما باشید.

من در نقد سریال ربودن (Hijack) (+)تمام نکات این قسمت از سریال  را به زبان ساده توضیح میدهم .

پس در ری اکت به قسمت ششم سریال ربودن همراه ما باشید.

نقد سریال ربودن (Hijack)
ری اکت به سریال ربودن قسمت ششم

نقد سریال ربودن (Hijack) |برسی سریال | Hijack 2022

اگر دوست دارید این سریال برای شما اسپویل نشود لطفا ابتدا سریال (+) Hijack 2022 را تماشا کنید و سپس  مقاله نقد سریال ربودن (Hijack)  را بخوانید

نقد سریال ربودن (Hijack) | نکات مهم این قسمت سریال  

در این قسمت که یکی از هیجان انگیز ترین قسمت های این سریال بوده که هم داستان درون هواپیما و هم روی زمین را به بهترین شکل روایت میکرد و حتی پایانی بسیار عالی داشت که تماشاگران را بسیار به ادامه این سریال کنجکاو میکرد .

با وجود باگ های زیاد سریال اما هیجان و غافل گیری آخر این قسمت تمام عیب هارا میپوشاند و در کل جذابیت زیادی داشت.

نقد سریال ربودن (Hijack)
سریال ربودن موشکافی قسمت ششم

آغاز این قسمت چگونه بود؟ | نقد سریال ربودن (Hijack)

همانطور که در این قسمت دیدیم ادگارد جانسن و جان بنی برند به دستور مقامات کشور آزاد شدند و همچنین ماموران سعی کردند که آنها را تا فرودگاه دنبال کنند ولی ادگارد بسیار زیرک ترو باهوش تر از آنها بود و با اینکه قبلا به آنها هشدار داده بود که دنبالش نکنند زود متوجه آنها شد و دستور داد که یکی از مسافران داخل هواپیما را بکشند و از همین طریق به آنها هشدار داد که دیگر او را دنبال نکنند.

از طرف دیگری مسافران فهمیدند که نمی توانند که دست روی دست بگذارند تا آدم ربا ها دانه دانه آنها را به قتل برسانند و با استفاده از آن پاکت نوشیدنی و متی که روی آن بود توانستند این پیام را به هم برسانند که باهم متهد شوند و آدم ربا ها را گیر بیندازند.

از همان ابتدای این سریال معلوم بود که آن پاکت شیر نارگیل نقش مهمی در این سریال دارد .

اینکه هر کدام از مسافران سعی کردند که برای خودشان یک اسلحه درست کنند بسیار هیجان انگیز بود ولی وقتی در موقع زمانش کسی کمکی نکرد واقعا عجیب بود و بیننده حتما توقع داشت که آنها حرکتی کنند و باهم آدم ربا ها را نابود کنند.

نقد سریال ربودن (Hijack)
نقد و موشکافی اپیزود ششم سریال ربودن

خانم مو مشکی که پاکت را نگرفت که بود؟ | نقد سریال ربودن (Hijack)

شاید برای شما هم سوال شده باشد که آن زن کیست و چرا چاکت را قبول نکرد او نقشی مهمی در فیلم نداشت و ممکن فقط بخاطر اینکه پاکت دست به دست شده بود و شاید برای ترسی که داشت فقط پاکت را  قبول نکرد .

نقشه ادگارد جانسن چه بود؟

ممکن است بسته شدن راه در واقع نقشه آنها بوده باشد و تا بتوانند از دست پهپاد خلاص شوند تا بتوانند نقشه خود را عملی کنند و بتوانند راه خودشان را عوض کنند .

انها حتی راه را هم بلد بودند و به سمت جنگل رفتند و در بین درختان توانستند بدون اینکه پهپاد آنها را رسد کند ماشینشان را عوض کنند و به مکان دیگری بروند .

پیامی که ادگارد به داخل هواپیما میفرستند که (حالا وقتش است) را نشان میدهد و در ادامه پیامی به استوارت میفرستد که یک نفر دیگر از مسافران را به قتل برساند .

زنی که بلند شد و خلبان را کشت یک شکی در فیلم بود و هیچ کس خیال نمیکرد که او هواپیما ربا باشد حتی خود رباینده ها که از این موضوع بی اطلاع بودند .

از طرفی دیگر کای پسر سم به خانه پدرش رفته بود و بعد از اینکه قاتل ها وارد آن خانه شدند مخفی شد و با پلیس تماس گرفت و در ادامه این سریال ادامه این داستان برایمان اشکار میشود.

نقد سریال ربودن (Hijack)
نقد و موشکافی اپیزود ششم سریال ربودن

نکته دیگر در رابطه با سریال ربودن |  نقد سریال ربودن (Hijack)

نکته مهم دیگر در این قسمت حرفی بود که پلیس امینت پرواز زد و گفت که باید به تمام مسافران هواپیما تماس بگیریم و این موضوع در قسمت بعد بیشتر نشان داده میشود   .

و میبینیم که کسی که در قسمت قبل نامه حرف های هواپیما ربا ها را به مقامات داد در کنار خبرنگاری است که رسوایی های زیادی را لو داده و از او باج گیری میکنند و میخواهند که خبر هواپیما ربایی را پخش کند.

نقد سریال ربودن (Hijack)
نقد سریال ربودن قسمت 6

ممنونم که ما را در برسی و نقد سریال ربودن (Hijack) همراهی کردید نظرات و پیشنهادات خود را در بخش کامنت با ما در میان بگذارید.

این مقاله رو دوست داشتی؟

BENIZ وب‌سایت
سلام، من زینب زینعلی یک محتواگر هستم و قرار است در بخش تحلیل فیلم و سریال محتواگرشو(یادگیری از فیلم) فعالیت میکنم. مردم اغلب فیلم می‌بینن، اما من آن را نگاه می‌کنم. با من باش تا بتونی از دیدن فیلم لذت بیشتری ببری.

دیدگاهتان را بنویسید