نقد سریال ربودن (Hijack) | برسی و موشکافی قسمت پنجم | Hijack 2022

نقد سریال ربودن (Hijack)

سلام به شما محتوا گران عزیز . به سایت محتواگرشو خوش آمدید. در این مقاله قرار است به نقد سریال ربودن (Hijack) بپردازیم. پس در نقد و برسی سریال ربودن همراه ما باشید.

من در این مقاله تمام نکات این قسمت از سریال  را به زبان ساده توضیح میدهم .

پس در ری اکت به قسمت پنجم سریال ربودن همراه ما باشید.

نقد سریال ربودن (Hijack) |برسی سریال | Hijack 2022

اگر دوست دارید این سریال برای شما اسپویل نشود لطفا ابتدا سریال (+) Hijack 2022 را تماشا کنید و سپس  مقاله نقد سریال ربودن (Hijack)  را بخوانید.

نقد سریال ربودن (Hijack)
نقد و موشکافی اپیزود پنچم سریال ربودن

نقد سریال ربودن (Hijack) | نکات مهم در ابتدای شروع این سریال

میتوان گفت که این قسمت جذاب ترین قسمت این سریال بود و در این قسمت بسیاری از معما هایی که در داستان بود حل شدند و ما به دلیل اصلی هواپیما ربایی اگاه شدیم.

همچنین سوال هایی که تا به حال برایمان به وجود آمده بود پاسخ داده شد.

این قسمت شه ساعت آخر پرواز را به ما نشان میداد .

نقد سریال ربودن (Hijack)
نقد و بررسی سریال هایجک (Hijack)

آغاز این قسمت چگونه بود؟ | نقد سریال ربودن (Hijack)

اسم این اپیزود کم تر از یک ساعت بود که اشاره ای به حال بد آن پسر یعنی لویس اشاره داشت که بعد از اتفاقااتی که در قسمت قبل رخ داد در حال نفس مشیدن با یک لوله خودکار بود و در اینجا بود که سم برای نجات همه به استوارت گفت که لویس کم تر از یک ساعت دیگر زنده میماند .

استوارت هم بخاطر اینکه به تازگی یک انسان را کشته بود قادر به درست فکر کردن نبود نمتوانست درست تصمیم بگیرد و  برای اینکه حال برادرش بخوب نبود دستور فرود هواپیما را در خاک مجارستان داد تا بتواند برادرش را به یک دکتر و بیمارستان برساند و او را از دست ندهد.

 اما لویس از این تصمیم برادرش راضی نبود و بنظر میرسید که خودکاری که درون ریه هایش بود را بیرون آورده و به بیان ساده برای نجات برادش خودکشی کرده است  اما طبق حرف های تری ممکن است او باشد که لوله را از ریه های لویس بیرون آورده باشد .

چون تری به سم گفته بود که اگر همه چیز طبق نقشه پیش نرود همه ما کشته میشویم و جون خانواده های ما در خطر است.

و بخاطر همین موضوع بوده که سم جلوی تری را نگرفته و  در آخر نگاهی سرزنش آمیز به تری کرد .

ممکن است سم از اینکه میداند تری پدر لویس و استورات را کشته سو استفاده کند و کاری کند که رباینده ها ضد هم شوند.

نقد سریال ربودن (Hijack)
معرفی و نقد کامل سریال محبوب هواپیماربایی Hijack

ادم ربا ها چه هدفی دارند ؟ | نقد سریال ربودن (Hijack)

همونطور که اپیزود قبل دیدیم ادگارد جانسن و جان بنی برند به 35 سال زندان محکوم شده اند و  ما متوجه شدیم که این دونفر قسمتی از یک شبکه کار های غیر قانونی هستند و این شبکه آنقدر بزرگ بود که نوانسته اند سک هواپیما را بدزدند و تا همین الان هم برای اینکه نقشه هایشان درست پیش برود جندین نفر را کشته اند .

دیدیم که این شبکه هم داخل لندن و هم داخل دبی یک سری افراد را دارد که برای تمیز کاری وارد خانه هدف هایشان میشوند و آنها را به قتل میرسانند .

همپنین دیدیم که مادر لویس و استورات هم ترجیح داد تا خودش را بکشد تا  هم شکنجه نشود و نقشه هر دو پسرش به خطر نیوفتد.

در اخر این اپیزود دیدیم که دو نفر وارد خانه سم شدند تا اول خانواده و بعد خود سم را بکشند .

وجود تمیز کار ها درخانه سم بخاطر عکسی بود که آدم ربا ها از پاسپورت سم گرفته بودند و برای بالا دستی هایشان ارسال کرده بودند.

مقامات برای نجات مسافران چه میکنند ؟ | نقد سریال ربودن (Hijack)

دیدیم که مقامات کشور بین دو راهی مانده بودند  و چقدر جدی است که و آیا ادم ربا ها افراد داخل هواپیما  را میکشند یا فقط این یک تهدید است .

اما وقتی عکس جسد نیلا و خانواده اش به همراه عبد الله را دیدند ممکن است در اپیزود بعد دستور آزادی ادگارد جانسن و جان بنی برند را بدهند .

امکان اینکه همه چیز طبق روال ادم ربا ها پیش برود کم است و ما هنوز درباره نقش الک در این داستان چیزی نمیدانیم که او ایا تهدید شده یا یکی از بالا دستی های آنها باشد .

با اینکه پلیس امینت سفر مشخص نشده اما عده ای معتقد هستند که سم این چست را دارد زیرا بسیار باهوش است و عوامل فرود گاه به راحتی او را راه دادند .

نقد سریال ربودن (Hijack)
سریال ربودن کم تر از یک ساعت

ممنونم که ما را در برسی و نقد سریال ربودن (Hijack) همراهی کردید نظرات و پیشنهادات خود را در بخش کامنت با ما در میان بگذارید.

این مقاله رو دوست داشتی؟

BENIZ وب‌سایت
سلام، من زینب زینعلی یک محتواگر هستم و قرار است در بخش تحلیل فیلم و سریال محتواگرشو(یادگیری از فیلم) فعالیت میکنم. مردم اغلب فیلم می‌بینن، اما من آن را نگاه می‌کنم. با من باش تا بتونی از دیدن فیلم لذت بیشتری ببری.

دیدگاهتان را بنویسید