نقد سریال ربودن (Hijack ) برسی و موشکافی قسمت چهارم | Hijack 2022

نقد سریال ربودن (Hijack)

سلام به شما محتوا گران عزیز . به سایت محتواگرشو خوش آمدید. در این مقاله قرار است به نقد سریال ربودن (Hijack) بپردازیم. پس در نقد سریال ربودن (Hijack ) همراه ما باشید.

من در این مقاله تمام نکات سریال  را به زبان ساده توضیح میدهم .

پس در ری اکت به سریال ربودن همراه ما باشید.

نقد سریال ربودن برسی و موشکافی سریال ربودن| Hijack 2022

اگر دوست دارید این سریال برای شما اسپویل نشود لطفا ابتدا سریال ربودن (+) را تماشا کنید و سپس مقاله نقد سریال ربودن (Hijack ) را بخوانید.

نقد و موشکافی سریال ربودن| Hijack 2022

این اپیزود با  صدای شلیکی که در قسمت قبل دیدیم اغاز میشود و  با افتادن این اتفاق جو پر از ترسی که در انجا حاکم میشود را کاملا میتوانیم مشاهده کنیم و حتی هواپیما ربا هم شروع به ترس و نگرانی بیشتر راجب مسافران میکنند و دلرحم تر میشودند.

در دقیقه های اول راجب اینکه چه کسی تیر خورده مطمعن نیستیم و در اخر متوجه میشویم که دختری که از ابتدای فیلم در حال کتاب خواندن بود با آن شلیک  کشته شده است.

نقد سریال ربودن (Hijack)
نقد و بررسی سریال «Hijack» (ربودن هواپیماربایی)

داستان این قسمت چگونه بود؟ | نقد سریال ربودن (Hijack )

پسری که در این قسمت مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود در ابتدا بسیار هوشیار بود که سم نلسون کاری انجام ندهد اما این کاریزمای واقعی سم بود که او در آخر با سم نرم تر شد و سم توانست به همسرش اطلاعاتی برساند و سم کاملا هدف اصلی خودش را که فقط و فقط رسیدن به خانواده اش است را برای چندمین بار گفت .

هیچان انگیز ترین بخش این اپیزود جایی بود که مهماندار پرده را باز کرد و به جت های نظامی ناتو  نشان داد که انسان های بی گناه در این پرواز هستند و در هواپیما ادم مسلح وجود دارد و این هواپیما ربوده شده است  .

اگر مهماندار این کار را انجام نمیداد جت ها در همان ابتدا هواپیما را مورد هدف خودشان قرار میدادند و همه مسافران کشته میشدند.

نقد سریال ربودن (Hijack)
ری اکت به سریال ربودن

ری اکت به سریال ربودن قسمت چهارم| نقد سریال ربودن (Hijack )

دلیل اصلی اینکه هیچ شلیکی صورت نگرفت تماسی بود که سم برای همسر سابقش ارسال کرد و تیم امینت هواپیمایی توانستند از طریق آن پیام و شماره ای که در آن پیام وجود داشت هویت هواپیما ربا ها را پیدا کنند و متوجه شوند که تمام آنها انگلیسی هستند و هدف انها رسیدن به لندن است و قرار نیست که به مکان دیگری آسیبی برسانند و به همین دلیل شلیکی صورت نمیگیرد.

هدف اصلی هواپیما ربا ها چه بود؟ | نقد سریال ربودن (Hijack )

در این قسمت ما متوجه هدف هواپیما ربا ها از این اتفاق شدیم که در آخر این اپیزود مشخص شد و معمای بزرگی که در این سریال بود اشکار شد.

این هواپیما ربایی با آن پرونده ای حل میشود که در آخر اپیزود به ما نشان دادند و روی آن نوشته بود (مطالبات) .

در صحنه های اخر متن داخل نامه را به ما نشان میدهند که به این شرح بود:

در روز 7 ژانویه سال 2023 ادگارد جانسن و جان بنی برند به اشتباه به زندان فرستاده شدند  و به همین دلیل هم پرواز کیندام 29 ربوده شد و تا زمانی که هواپیما در لندن فرود نیامده است شما وقت دارید که  این دو نفر را از زندان آزاد کنید  در عیر این صورت تمام 216 نفر مسافر و حدمه داخل هواپیما کشته میشوند .

در این اپیزود دیدیم که  دو نفری که کارشان تمیز کردن است و در خانه نیلا بودند و آنها را کشتند . به همسر سابق سم نلسون زنگ میزند تا آدرس خانه او را تایید کنند و ممکن برای برای گشتن سم و یا گروگان گیری خانواده او این کار را انجام دهند .

ممکن است که سم در مذاکره ای نقش داشته باشد که این دو نفر  در آن گرفتار شده باشد.

نقد سریال ربودن (Hijack)
معرفی سریال ربودن (Hijack) | نجات یک هواپیما از دست سارقان

نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با نقد سریال ربودن با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

این مقاله رو دوست داشتی؟

BENIZ وب‌سایت
سلام، من زینب زینعلی یک محتواگر هستم و قرار است در بخش تحلیل فیلم و سریال محتواگرشو(یادگیری از فیلم) فعالیت میکنم. مردم اغلب فیلم می‌بینن، اما من آن را نگاه می‌کنم. با من باش تا بتونی از دیدن فیلم لذت بیشتری ببری.

دیدگاهتان را بنویسید