نقد سریال ربودن2022 (Hijack) برسی و موشکافی قسمت دوم | Hijack 2022

نقد سریال ربودن

سلام به شما محتوا گران عزیز . به سایت محتواگرشو خوش آمدید. در این مقاله قرار است به نقد سریال ربودن (Hijack) بپردازیم. پس در نقد و برسی فیلم ربودن همراه ما باشید.

من در این مقاله تمام نکات سریال  را به زبان ساده توضیح میدهم .

پس در ری اکت به قسمت دوم سریال ربودن همراه ما باشید.

نقد سریال ربودن برسی و موشکافی سریال ربودن| Hijack 2022

اگر دوست دارید این سریال برای شما اسپویل نشود لطفا ابتدا سریال (+) Hijack 2022 را تماشا کنید و سپس این مقاله را بخوانید.

نقد و موشکافی سریال ربودن | Hijack 2022

شروع این قسمت تقریبا ساعت دوم پرواز این هوا پیما را به نمایش میدهد و ما رفته رفته  درباره اتفاقات داخل هواپیما و پرواز آگاه میشویم و کنترل موقعیتت سم نلسون ما را به وجه میآورد.

نقد سریال ربودن2022 (Hijack 2022) | قسمت دوم

در قسمت قبل دیدیم که سم نلسون به هواپیما ربا ها گفت که میخواهد با آنها همکاری کند تا بتواند سالم به خانه برسد با مشکوک شدن آنها به سم و قبول نکردن حرف هایش سم سعی به ،به دست آوردن اعتماد آنها کرد و با حمله ناگهانی مسافران به یکی از آدم ربا ها و افتادن تفنگ سم توانست کمی از اعتماد آنها را برای خودش کند و هدفش که فقط رسیدن به خانه است را به آنها نشان بدهد .

نکته جالب در ابتدای شروع سریال ربودن 2022  

در قسمتی که یکی از ادم ربا ها میخواست موبایل سم را بگردد نکته جالبی بود که نظرم را جلب کرد در این لحظه ما  برنامه Apple TV+ را در موبایل او میبینیم.

نقد سریال ربودن
نقد و بررسی سریال «Hijack» (ربودن هواپیماربایی)

سم چگونه توانست موقعیت خود را بین آدم ربا ها مدیریت کند | نقد سریال ربودن

در  اینجا بود که سم شروع نقشه خودش را اغاز کرد در ابتدا باید سعی میکرد که چیزی که بنظر به نفع آدم ربا ها بود را به آنها پیشنهاد میداد و سپس نقشه خودش را در پشت صحنه عملی میکرد.

اولین قدم این بود که خلبان را از کابین خلبان بیرون بیاورد تا با او بتواند ارتباط برقرار کند  و از برنامه دزدان دریایی که روی سیستم های هواپیما بود استفاده کرد .

بازی دزد دریایی تقریبا نشان دهنده ربوده شدن هواپیما است.

آیا افراد بیشتری آدم ربا داخل هواپیما وجود دارد؟

زنی که در صندلی شماره 1 نشسته بود کمی مشکوک به نظر می امد وقتی که او را به زور به صندلی های عقب بردند الک به آنها دستور داد که ارام تر آن زن را ببرند و ممکن است او هم همدست آنها باشد یا با الک کسی که اسلحه هارا وارد هواپیما کرد نسبتی داشته باشد.

اما در این میان زن دیگری که همراه شوهر و بچه هایش داخل هواپیما بود کمی از باقی مسافران بیشتر به مسائل توجه میکرد و با حرف او ما بیشتر به شخصیت آن زن شک میکنیم.

با اجرا شدن نقشه سم و کاپتان و هشداری که از طرف بغداد برای آنها آمد و دیر پاسخ دادن آنها و تغیر مسیر دادن تیم کنترل ترافیک هوایی  متوجه اتفاقاتی که در هواپیما رخ داده شدند.

نقد سریال ربودن
سریال هیجان انگیز هواپیما ربایی

برای عبدالله چه اتفاقی افتاد؟| نقد سریال ربودن

عبدالله که کمی به اوضاع پرواز ka 29 شک کرده بود شروع به چک کردن دوربین های مدار بسته کرد وقتی دید که نیلا بدون هیچ حرفی پستش را ترک کرد به او و حرکتانش موقع چک کردن کیف ها  شک کرد .

نیلا هم که تهدید شده بود و برای همین دست به انجام اینکار زده بود و بعد از اینکه به خانه برگشت همراه همسرش کشته شده بود.

عبدالله هم که به این قضیه مشکوک بود به خانه نیلا رفت و او هم آنجا به قتل رسید

به احتمال زیاد زن عبدااله به دلیل اینکه قراری برای تولد عبدالله ترتیب داده بودند زود متوجه غیبت او شوند و پلیس هم وارد این ماجرا شود.

نقد سریال ربودن
نقد و بررسی سریال Hijack 2023

یادگیری از سریال (Hijack 2022)

این سریال به ما کنترل موقعیت ها را نشان میدهد تا در مواقع حساس بهنرین ری اکشم هارا داشته باشیم و زیر بار مشکلات خم نشویم و عشق به خانواده باعث امید ما بشود.

این مقاله رو دوست داشتی؟

BENIZ وب‌سایت
سلام، من زینب زینعلی یک محتواگر هستم و قرار است در بخش تحلیل فیلم و سریال محتواگرشو(یادگیری از فیلم) فعالیت میکنم. مردم اغلب فیلم می‌بینن، اما من آن را نگاه می‌کنم. با من باش تا بتونی از دیدن فیلم لذت بیشتری ببری.

دیدگاهتان را بنویسید