اطلاعاتی که باید قبل از دیدن فیلم دد پول بدانید (Deadpool 3) | برسی نکات مهم این فیلم Napoleon 2023

اطلاعاتی که باید قبل از دیدن فیلم دد پول بدانید (Deadpool 3)

سلام به شما محتوا گران عزیز . به سایت محتواگرشو خوش آمدید. در این مقاله قرار اطلاعاتی که باید قبل از دیدن فیلم دد پول بدانید (Deadpool 3) برسی نکات مهم این فیلم بپردازیم.

 پس در مقاله اطلاعاتی که باید قبل از دیدن فیلم دد پول بدانید (Deadpool 3) (+) برسی و موشکافی نکات این فیلم همراه ما باشید.

اطلاعاتی که باید قبل از دیدن فیلم دد پول بدانید (Deadpool 3) | نکات اولیه در رابطه با این فیلم

اتفاقاتی که درون این سری از مجموعه دد پول در حال رخ دادن است برگرفته از سری کمیک های دد پول کیلر مارول یونیورس است که دارای چند سری بود که این اتفاقات در آن رخ میداد و ممکن است کاملا مرتبط با کشت و کشتاری است که دد پول راه می اندازد ولی با این تفاوت که با دنیای فاکس است و به دنیای مارول کاری ندارد و این موضوع میتواند باعث شود که وارد دنیای سکرت فاکس کند.

چرا این موضوع را مطرح کردیم زیرا میتوان در فیلم های منتشر شده از این فیلم لوگوی فاکس را در صحنه ای در منطقه وید مشاهده کرد و ممکن است که اینها باقی مانده دنیای فاکس باشند و هیچ چیزی از این دنیا باقی نمانده است.

اطلاعاتی که باید قبل از دیدن فیلم دد پول بدانید (Deadpool 3)
هر آنچه از فیلم Deadpool 3 می‌دانیم

مبارزه ای که لوگان با دد پول دارد چه نکاتی به همراه دارد ؟ |اطلاعاتی که باید قبل از دیدن فیلم دد پول بدانید (Deadpool 3)

ویدیو هایی که در قبل منتشر شده کاملا نشانه ای از مبارزه دد پول و لوگان است اما عکس های جدید که منتشر شده نشان میدهد که قرار نیست مبارزه فقط با دد پول باشد و افراد بیشتری از جمله سیور توس هم در این مکان حضور دارد و با لوگان مبارزه میکند .

مبارزه ای که در این قسمت میبینیم این است که لوگان اول با دد پول درگیر میشود و سپس بعد آن دد پول سر سیور توس را میزند و در دستش میگیرد.

فیلم دد پول 3 قرار است اتصال خیلی مهمی در داستان های سکرت وارز و اونجرز باشد .

اطلاعاتی که باید قبل از دیدن فیلم دد پول بدانید (Deadpool 3)
داستان لو رفته فیلم Deadpool 3

چه بازیگرانی ممکن است به این فیلم بپیوندند؟ | اطلاعاتی که باید قبل از دیدن فیلم دد پول بدانید (Deadpool 3)

در عکس هایی که منتشر شده ما گاری بستنی فروشی که در سریال مون نایت بوده و ماشینی رد اسکال بوده را دیدیم و این تصاویر به صورت اختصاصی از طرف مارول به روزنامه نگار ها داده شده است و حاوی کپی رایت است نکته دیگر در این رابطه این است که این تثاویر و اتفاقاتی که در آینده رخ میدهد احتمالا بر روی ادامه خود داستان سریال مون نایت تاثیر میگذارد .

یکی دیگر از نکات دیگر این بازگشت جنیفر گارنر به این فیلم است که هنوز تایید شده نیست اما با رفتاری که این بازیگر در یکی از برنامه ها داشته است بسیار این احتمال را بالا برده .

درباره  بازگشت پاتریک استوارت هم حرف های زیادی به میان آمده اما باز هم مشخص نیست که این اتفاق خواهد افتاد یا خیر او هم در برنامه ای با رفتارش این نظر را در ذهن بسیاری از بیننده ها انداخته است و با این نظر که داستان به ایکس من اشاره خواهد کرد جای خالی او حتما احساس میشود و احتمال وجودشان در فیلم بیشتر است .

ولی با وجود سن زیاد این بازیگر احتمال اینکه وارد داستان شود و با رسیدن به رستگاری از داستان ها کنار گذاشته شود نیز زیاد است.

اطلاعاتی که باید قبل از دیدن فیلم دد پول بدانید (Deadpool 3)
تصاویر جدید فیلم Deadpool 3 رایان رینولدز و هیو جکمن

نکات دیگر در رابطه با این فیلم | اطلاعاتی که باید قبل از دیدن فیلم دد پول بدانید (Deadpool 3)

نکته دیگری که ما میخواهیم در  مقاله  اطلاعاتی که باید قبل از دیدن فیلم دد پول بدانید (Deadpool 3) شرح دهیم درباره شخصیت لورا کینی است که قرار است دافنی کین قرار است دوباره این نقش را بازی کند و البته با اینکه بزرگ تر شده است حتما قرار است که کاستوم زردی که متعلق به این شخصیت است را بپوشد و اگر او را در این سری دد پول ببینیم به این معناست که در دنیای لوگان نیست و در یکی دیگر از خطوط داستانی است چون در فیلم لوگان مربوط به یک آینده دور است و البته این موارد در حد تئوری هستند و ممکن است که درون داستان وجود نداشته باشند .

امیدواریم که از خواندن مقاله اطلاعاتی که باید قبل از دیدن فیلم دد پول بدانید (Deadpool 3) لذت برده باشید نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت کامنت با ما در میان بگذارید .

این مقاله رو دوست داشتی؟

BENIZ وب‌سایت
سلام، من زینب زینعلی یک محتواگر هستم و قرار است در بخش تحلیل فیلم و سریال محتواگرشو(یادگیری از فیلم) فعالیت میکنم. مردم اغلب فیلم می‌بینن، اما من آن را نگاه می‌کنم. با من باش تا بتونی از دیدن فیلم لذت بیشتری ببری.

دیدگاهتان را بنویسید