برسی سریال اجساد (Bodies) | برسی نکات مهم این سریال| Bodies2023  

برسی سریال اجساد (Bodies)

سلام به شما محتوا گران عزیز . به سایت محتواگرشو خوش آمدید. در این مقاله قرار است  سریال  اجساد (Bodies) بپردازیم.

 پس در برسی سریال اجساد (Bodies) (+) ،برسی مفهوم خاص این سریال همراه ما باشید.

این مقاله هیچ اسپویلی برای شما ندارد و میتوانید با داستان این سریال روبه رو شوید پس در مقاله برسی سریال اجساد (Bodies)همراه ما باشید.

برسی سریال اجساد (Bodies)
ری اکت به سریال اجساد

توضیحاتی در رابطه با سریال اجساد | برسی سریال اجساد (Bodies)

سریال جسدها (Bodies)، مجموعه‌ی محدود جنایی، علمی تخیلی و جدیدی از سرویس استریم نتفلیکس است که ایده‌ای جذاب و البته منحصربه‌فردی و تازه‌ای را به تصویر می‌کشد.

این سریال از روی یک مجموعه کمیک درست شده است که شامل ۸ قسمت است .

داستان این سریال چگونه است؟ | برسی سریال اجساد (Bodies)

یک جسد که در چهار مقطع زمانی در یک خیابان در مکان های مختلف پیدا میشود یکی در سال ۱۸۹۰  ،۱۹۴۰ ،۲۰۲۳ و ۲۰۵۰ چهار کاراگاه در این چهار نقطه زمانی درگیر این پرونده میشوند و سعی میکنند تا پاسخی برای این معما پیدا کنند اما به نظر می‌رسد که قدرت برتری نمیخواهد و دوست ندارد کسی به این راز پی ببرد و این معما کشف شود و داستان این فیلم اینگونه آغاز میشود .

این سریال کم تر از ۸ ساعت از زمان ما را میگیرد و منتقدان امتیاز مثبتی به این فیلم داده اند و مردم هم امتیازی قابل قبول برای این فیلم به وجود اورده اند.

این سریال به مبحث سفر در زمان اشاره دارد و  اینکه اتفاقی در یک زمان تاثیری روی زمان های دیگر قبل و بعدش بگذارد .

برسی سریال اجساد (Bodies)
برسی سریال Bodies 2023

نکته مهم در رابطه با این سریال چیست؟ | برسی سریال اجساد (Bodies)

همچنین دستکاری منطق خطی زمان در این سریال دیده می‌شود و بحث گذشته حال و اینده را به چالش میکشد و به زیر سوال میبرید و این موضوع در سینما در سال های اخیر بسیار پر طرفدار شده و بیشتر از قبل در سینما دیده میشود .

موضوع جذاب دیگر در رابطه با این سریال تدوین فوق الاده موجود در این سریال است که این موازی بودن صحنه های زمان های مختلف کات خوردن های متوالی و کنار هم این زمان ها طوری فیلم را بنظر میرسانند که انگار همه این اتفاقات همزمان با یکدیگر رخ میدهند درحالی که کاملا از هم جدا هستند و جذابیتی به داستان میدهند.

وقتی از زمان حال به گذشته میرود مخاطب حس برتری خود را به گذشته نشان میدهد اما وقتی کات به آینده میرود حس کنجکاوی و بر انگیختگی در مخاطب به وجود میآید تا در مورد موارد مرموز  که در این قسمت هستند توجه بیشتری داشته باشیم.

برسی سریال اجساد (Bodies)
معرفی سریال جسدها (Bodies) | یک جسد در زمان‌های مختلف!

ویژگی های مهم سریال اجساد چیست؟ | برسی سریال اجساد (Bodies)

اسم این سریال ( اجساد ) در واقع نشان دهنده وجود یک جنازه در زمان های مختلف است و کنایه ای جالب را نشان میدهد .

این سریال پتانسیل زیادی برای درگیر و به فکر نگه داشتن مخاطب را دارد و با دیدن هر قسمت علاقه بیشتری به دیدن ادامه این سریال پیدا میکنید .

یکی از نکات مثبت سریال این است که مخاطب را برای دانستن اطلاعات جدید منتظر نمیگذارد و یعد از مدتی بلافاصله اطلاعاتی جذاب و قافل گیر کنند دیگر در اختیار مخاطب و بیننده میگذارد .

به طور کلی یک سریال جمع و جور معمایی و جنایی جذاب است که کیفیت خوبی دارد و درگیر کننده است و سوالات خوبی مطرح میکند و معما های خوبی می‌سازد و به خوبی داستان را جمع میکند.

با تشکر از شما خواننده گرامی که ما را در مقاله برسی سریال اجساد (Bodies) ، همراهی کردید.

این مقاله رو دوست داشتی؟

BENIZ وب‌سایت
سلام، من زینب زینعلی یک محتواگر هستم و قرار است در بخش تحلیل فیلم و سریال محتواگرشو(یادگیری از فیلم) فعالیت میکنم. مردم اغلب فیلم می‌بینن، اما من آن را نگاه می‌کنم. با من باش تا بتونی از دیدن فیلم لذت بیشتری ببری.

دیدگاهتان را بنویسید